RU

Якою буде логістика майбутнього, і чому треба робити ставку на автоматизацію p

12.01.2021, 10:22
Якою буде логістика майбутнього, і чому треба робити ставку на автоматизацію - Фото

На правах спонсорства

2020-й рік перевернув устрій світу. Мобільність, доступність з будь-якої точки світу, швидкість, безпека стали головними лакмусовими папірцями для бізнесу. І якщо споживчий ринок по можливості перейшов на Інтернет і не зазнав катастрофічних криз, то логістичний, на думку президента компанії "Євротермінал", опинився в кризі. Правильно казав Чарльз Дарвін: "Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх пристосовується до змін". Про них і піде мова в цій статті.

"Щоб подолати кризовий час звичної логістики, необхідно використовувати нові технології, збільшуючи ступінь автоматизації багатьох процесів. Розвиток хмарних логістичних рішень робить все більш поширеними нові системи управління транспортом. Онлайн-версії систем управління дають можливість отримати легкий доступ до них з будь-якого місця, де є Інтернет", ‑ висловився голова ТОВ "Євротермінал" Павло Володимирович Лисицин.

Дійсно, досвід миттєвої хвилі популярності бізнес-моделей, побудованих на автоматизації та мобільності, дозволяє говорити про важливість цих чинників в умовах пандемії. Так, учасники логістичного ринку вже замислюються про придбання в майбутньому літаючого транспорту. Звучить, на перший погляд, нереалістично, проте в світі вже існує так званий AeroMobil зі швидкістю 130 км/год. Машина показала себе успішно як на землі, так і в повітрі. Якщо безпека такого роду вантажоперевізників буде доведена, то, за словами президента "Євротерміналу", це допоможе тримати ритм логістичного ринку в тонусі.

"Вигляд логістичного напряму може змінитися в найближчому майбутньому, оскільки нові технологічні досягнення трансформують його. Людський фактор у роботі може бути істотно зменшений, а кінцевий споживач, безперечно, оцінить більш високу точність і скорочений час очікування. У свою чергу, логістичні компанії дозволять заощадити кошти на операціях і зменшити обсяг промислових відходів", ‑ додав Павло Володимирович.

Що було дивним вчора ‑ звично сьогодні. Так, наприклад, дрони, що здавалися ще 20-30 років тому забавою мільярдерів і авіалюбителів, тепер може придбати будь-який бажаючий. Авіаційні перевізники, на думку Лисицина, стануть порятунком для планети, коли клієнти отримуватимуть свій вантаж, не контактуючи з кур'єром. У "Євротерміналі" вже подумують над впровадженням "літаючих" технологій у систему транспортувань вантажів. Однак не всякий товар дрону доставити під силу. Якщо прийшло замовлення, наприклад, на тонну цементу, то без вантажівок не обійтися. Але і тут поступово з'являється своє ноу-хау ‑ безпілотники. Корпорації Daimler Trucks, Einride і Uber уже запустили безпілотні вантажні машини, на жаль, пристосовані поки лише до американських доріг.

"Поки ми чекаємо на нові розробки, адаптовані вже під нашу місцевість, ‑ каже Павло Володимирович, ‑ можна вийти з положення, залишивши безпілотною лише половину. Зараз активно практикуються методи причепа вантажівки без водія до пілотованої вантажівки. Так економиться паливо, а логістика оптимізується".

Американські вчені також готують до експлуатації судна на дистанційному управлінні, так що і морська портова логістика скоро зазнає великих змін. Що стосується наземних перевезень, то "Євротермінал" також надихається ідеєю Ілона Маска з машинами Hyperloop, які зможуть перевозити вантаж зі швидкістю до 1100 км/год в трубі шириною 1,35 м. "Тільки уявіть, відстань у 600 км долатиметься за пів години!" ‑ ділиться Павло Володимирович.

Для підтримки екологічної ситуації в регіоні глава "Євротерміналу" також наголошує на необхідності впровадження електрифікованих доріг, як це зробили в Норвегії. Така інфраструктура приводить автомобілі й вантажівки автоматично без участі людини. Коли ноу-хау з'явиться і тут, то, на думку керівництва "Євротерміналу", можна буде говорити вже про глобальну трансформацію логістичного ринку, який вже ніколи не буде колишнім.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини