RU

Як заробити з торговим ботом в 2021 році? p

27.01.2021, 08:00
Як заробити з торговим ботом в 2021 році? - Фото

На правах реклами

Ринки валют і акцій стрімко розвиваються. Стає складніше проводити аналіз зростаючого числа комбінацій, приймати правильні рішення за операціями і швидко реагувати на ситуації, що виникають в біржовій торгівлі. Рішенням стали автоматизовані системи торгівлі, які отримали велике поширення в останні роки. Вони здатні спрощувати принципи заробітку на торгах, і мінімізувати негативний вплив емоцій.

Торговий робот ITAPROFIT – це програма на основі штучного інтелекту, призначена для торгівлі фінансовими активами на найбільших ринках світу в режимі онлайн автоматично. Діями робота управляє набір правил, так званий алгоритм в програмному коді. 

В принципі, вибір будь-якого робота залежить від торгової системи і алгоритму, і може бути зроблений незалежно від наявності досвіду роботи на валютному ринку. 

Скільки зараз роботів в світі є, і який відсоток ринку ними керується?

Близько 90% всіх торгів на фінансових ринках у світі вже відбувається завдяки автоматичним системам. До 2022 року трейдерів в більшості своїй замінять роботи – на валютному, фондовому, товарно-сировинному ринках, так і в цілому, у багатьох фінансових компаніях буде використовуватися алгоритмічний трейдинг.

Які переваги зробили експертних радників і роботів популярними?

  1. Перша перевага полягає в тому, що торговий робот, на відміну від людини, слідує обраній стратегії неухильно. Людині легко збитися зі шляху під впливом емоцій, тому використання радника дозволяє повністю виключити психологічний фактор, слідувати чітким рекомендаціям і збільшити прибуток при укладенні торгових угод.
  2. Автоматична торгівля позбавляє від необхідності вивчати торгівлю на біржі або проводити технічний аналіз, цілодобово відстежуючи графік. Всі ці функції виконує замість людини торговий робот. Також немає потреби встановлювати на комп'ютер спеціальне програмне забезпечення. Досить завантажити торговий термінал з радником на віртуальний сервер з хорошим Інтернетом і можливістю безвідмовної роботи. Залишається лише отримувати прибуток!
  3. Налаштування індивідуальних параметрів. Є можливість призначити рівень зняття прибутку (take profit) і кордон початку збитку (stop loss), при досягненні яких торгівля автоматично зупиняється. Існують розширені функції торгового робота, наприклад "Невидимий режим" або "Фільтр новин". Дані об'єкти дозволяють торговому роботу відбивати напади "мисливців за стоп-лосс" і протистояти різким коливанням цін на тлі виходу економічних новин.

Торгові алгоритми ITAPROFIT

Алгоритм - це порядок дій, за яким працює радник. Автоматична система робить угоди без участі трейдера в рамках запрограмованого коду. Алгоритми потрібні трейдеру для того, щоб отримати прибуток за допомогою автоматичного аналізу ринку і відкриття правильних позицій.

На тлі ринкових змін алгоритм може втратити ефективність, тоді прибутковість торгівлі знижується. До речі, в цьому і полягає головний мінус радників Форекс безкоштовно. Застарілі алгоритми безкоштовних радників Форекс без змін в програмному коді в кінцевому підсумку призводять до того, що безкоштовний робот починає "зливати" торговий рахунок. Щоб уникнути втрат на даному етапі, можна купити ліцензію на платного робота ITAPROFIT з можливістю налаштування та оновлення, а також якісним технічним обслуговуванням. 

Торгового робота ITAPROFIT можна розглядати як інвестицію. Але, на відміну від вкладень, наприклад, в цінні папери, інвестор не ставить собі за мету досягнення певного зростання, адже робот ITAPROFIT демонструє стабільну прибутковість протягом тривалого часу, а також здатний приносити прибуток не тільки на тлі зростання вартості активу, а й за наявності бічного тренда, або на падаючому ринку. Дана особливість вигідно відрізняє торгового робота ITAPROFIT від інших способів заробітку на трейдингу.

Зниження ризиків

Для того, щоб знизити ризик втрат в торгівлі на фінансовому ринку, інвестори знижують ризики за рахунок розподілу фінансів між різними видами активів. Тому, якщо один актив падає в ціні, зростання іншого здатне нівелювати його зниження.

Алгоритми торгового робота ITAPROFIT забезпечують диверсифікацію ризиків за аналогічним принципом. Запрограмовані дії робота демонструють різні результати в умовах єдиного ринку. Якісь алгоритми працюють краще в певних умовах, інші гірше. Неможливо передбачити напрямок руху ринку, але власнику робота ITAPROFIT це і не потрібно. Кілька вбудованих алгоритмів вирішують проблему, вони ефективні при різних умовах і фінансових активах. Тому немає сенсу шукати 100% виграшного робота, якого не існує. Набагато ефективніше інвестувати в алгоритми ITAPROFIT.

Характеристики ITAPROFIT

ITAPROFIT – мультивалютний робот для торгівлі на міжнародному ринку Форекс. У ньому використовується стратегія на основі торгових обсягів, а також технічні індикатори.

Торговий робот може забезпечувати прибуток навіть в невизначених ринкових умовах, незалежно від напрямку руху котирувань, їх зростання або падіння.

Є автоматичні функції регулярного оновлення, які оптимізують якість виконання замовлень на покупку і продаж валюти, і підвищують результативність торгівлі в цілому.

Прибутковість робота становить в середньому 5-8% на місяць від суми депозиту. Всю прибутковість, статистику та звіти можна спостерігати в Особистому кабінеті трейдера.

Як купити і встановити торговий робот ITAPROFIT?

Розробники робота не пропонують прямий доступ до торгівлі на валютному ринку, замість них цю функцію виконує брокер, у якого ви відкриваєте торговий рахунок. До переваг співпраці з брокером слід віднести можливість відкриття демонстраційного рахунку і тестування робота в ринкових умовах без ризику втрати грошових коштів. Брокера можна вибрати самостійно, або скористатися послугами партнерів торгового робота. Другий спосіб, як правило, безпечніше.  

Робот ITAPROFIT необхідно підключити до торгового терміналу MetaTrader 5. Радник Форекс буде самостійно вивчати вартість активів, купувати або продавати валютні пари без вашої участі, але під вашим контролем. 

Робот не потребує налаштування, всі дії по оптимізації здійснюють розробники. Творці торгового робота постійно працюють над удосконаленням продукту, випускають оновлення, адаптують радник до нових ринкових умов.

Замовте безкоштовний пробний період для оцінки можливостей робота ITAPROFIT. Протягом місяця ви можете користуватися всіма функціями робота безкоштовно, що дозволить вам переконатися в ефективності торгового алгоритму. 

Щоб купити ліцензію на робота ITAPROFIT, потрібно зв'язатися з продавцями , перейти на спеціальну сторінку, і там відкрити доступ до ліцензії. Вартість ліцензії складає $ 400.

Для виведення грошових коштів за результатами угоди використовується платіжна система, гроші переводяться в готівку через електронний гаманець. Кожен продавець робота пропонує трейдерам співпрацю з певними платіжними системами, як відомими, так і малознайомими. 

Висновок

Торгові роботи – це спосіб заробітку на сучасних технологіях штучного інтелекту, який спрощує та автоматизує операції на валютному ринку, робить торгівлю більш безпечною для новачків, дозволяє оптимізувати і покращувати стратегії досвідчених трейдерів. 

Спробувати цей вид заробітку без ризику може кожен, завдяки безкоштовному тестовому періоду. Міжнародні ринки можуть стати як додатковим, так і основним джерелом вашого доходу. При необхідності можна пройти навчання трейдингу у компаній, що надають інформаційно-консультаційні послуги. Для того, щоб стати інвестором на валютному ринку, досить мати комп'ютер з доступом в Інтернет. Діяльність не залежить від вашого місцезнаходження. 

Необхідно пам'ятати, що валютний ринок несе в собі ризики втрати грошових коштів. Власник рахунку, трейдер, несе повну відповідальність за свої дії і результати операції. 

Даний матеріал опубліковано виключно в ознайомлювальних цілях, не містить прямого заклику до інвестування, не є радою або консультацією згідно Директиви 2004/39 / EC.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини