Як заробити під час кризи? Думка Олександра Герчика p

29.10.2020, 15:46
Як заробити під час кризи? Думка Олександра Герчика - Фото

На правах спонсорства

Економічна криза 2020 року, викликана пандемією, буквально обвалила світові ринки, і ситуацію все частіше порівнюють з Великою депресією 1930-х років. Але криза — це не тільки труднощі, а й нові можливості. Наприклад, Олександр Герчик, трейдер з більш ніж 20-річним досвідом, вважає, що під час кризи з'являється найбільше можливостей заробити на фінансовому ринку.

Про Олександра Герчика:

Трейдер з 1996 року, володар трьох ліцензій на ведення брокерської діяльності.

Прийшов в трейдинг з $ 400, сьогодні в його управлінні понад $ 10 млн.

У 2006 році проект Wall Street Warriors визнав його найбезпечнішим дей-трейдером Уолл-стріт.

У 2015 році став співзасновником і президентом компанії Gerchik & Co.

У 2020 році за заслуги у фінансовому секторі йому присвоєно звання почесного члена HiSTES — Європейської асоціації вищих навчальних закладів та викладачів.

На думку Герчика, зараз відмінний час, щоб освоїти професію трейдера.

По-перше, торгувати на фінансовому ринку можна, не виходячи з дому (досить комп'ютера / смартфону з виходом в інтернет), навіть в період локдауна. 

По-друге, сьогодні котирування багатьох активів демонструють круте "ралі", і тому що трейдери заробляють на різниці цін, вони можуть отримати великий дохід. Наприклад, за час карантину акції нафтовидобувних і авіакомпаній різко обвалилися, а папери фармацевтичних і технологічних компаній стрімко злетіли. Трейдери, які вчасно розпізнали нові тренди, змогли на цьому добре заробити: як на зростанні активу, так і на падінні.

Як стати трейдером? Для цього не обов'язково мати освіту економіста і великий стартовий капітал. У компанії Gerchik & Co, яку Олександр Герчик заснував разом з трейдером Іваном Крошня, професійно заробляти на фінансовому ринку може кожен. 

Переваги Gerchik & Co

Вигідні торгові умови. Брокер надає дві онлайн-платформи, в яких доступні більше 350 ринкових активів, включаючи валютні пари і контракти на золото, срібло, нафту і акції фондового ринку. Якість виконання ордерів регулярно перевіряють незалежні міжнародні експерти. Підтвердженням чесної роботи є бейдж VerifyMyTrade. 

Навчання трейдингу. Трейдерам доступні безкоштовний курс з ботом-наставником, просунутий курс "Перезавантаження", а також вебінари і огляди ринку від Герчика та інших експертів компанії.

Розумні сервіси. Клієнти можуть підключити програму "Ризик-менеджер" для автоматичного контролю ризиків, а також скористатися аналітичним інструментом "Статистика трейдера" і індикатором Real Market Volume для відстеження ринкових трендів.

TIMA-сервіс. Для тих, хто хоче отримувати пасивний дохід на ринку, є можливість інвестувати кошти в рахунок керуючого трейдера. Це заробіток на інструментах фінансового ринку без самої торгівлі на фінансових ринках.

Як вважає Олександр Герчик, краще вже зараз почати отримувати користь з кризи. Детальніше про переваги трейдерів і інвесторів в компанії Gerchik & Co можна дізнатися на сайті Gerchik & Co

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников