RU

Як вести бізнес, уникаючи неблагонадійних партнерів p

22.10.2019, 11:15
Як вести бізнес, уникаючи неблагонадійних партнерів - Фото

На правах реклами

Якщо за часів Шодерло де Лакло дізнатися про небезпечні зв'язки можна було тільки з листів, то в епоху big data, коли всі дані відкриті, залишається тільки вибрати правильний інструмент для дослідження партнерів.

І новий Президент і новий Кабінет Міністрів заявляють про тотальну діджіталізацію країни. Більше не потрібно перехоплювати листи ... (в епістолярну епоху треба було розкривати  конверти). Величезні масиви інформації вже відкриті і доступні у відкритих державних реєстрах (частина даних - безкоштовна).

Ми потопаємо в інформації, тому потребуємо фокусу - інструментів, які дозволили б виокремлювати з потоків найголовніше, те, що дійсно нам необхідно.

Світ нестабільний, все щомиті змінюється: в таких умовах доводиться вести бізнес, укладати контракти і обирати надійних партнерів.

Але навіть нестабільним світом володіє той, хто володіє інформацією. Підкреслюємо - достовірною та актуальною інформацією. Питання - як її отримати. На ринку України представлено кілька сервісів аналізу бізнес-партнерів, з яких і можна вибрати той, що найбільш задовільнить ваші потреби.

Всі сервіси оперують відкритими даними з державних реєстрів: перш за все ЄДРПОУ, а також реєстрів платників єдиного податку, неприбуткових установ і організацій, отримувачів бюджетної дотації, платників акцизного податку з реалізації пального.

Але, наприклад, сервіс CONTR AGENT пов'язаний з іншими спеціальними ресурсами і акумулює інформацію з Єдиного державного реєстру судових рішень, що дозволяє відстежувати дії вашого бізнес-партнера в судовій системі. А завдяки зв'язку з Semantrum сліди цікавої вам компанії можна відслідкувати в спеціально підібраній стрічці новин (згрупованій на   негативні, позитивні і нейтральні добірки публікацій). Таким чином, можна контролювати репутаційні ризики. Ще один важливий для репутації момент - це участь в державних закупівлях. CONTR AGENT надає і цю інформацію.

Розділ« Досьє» у сервісі Contr Agent

Ну і головне в репутації (а значить, і для відповідального бізнесу, для якого є  важливим реноме партнерів) - це зв'язки. Інструмент з однойменною назвою дозволяє відстежити існуючі зв'язки і дізнатися історію потенційного бізнес-партнера і нинішнього контрагента.

Вибравши цікаву для вас компанію в інтерактивному полі, ви побачите статус підприємства і прокреслені зв'язки з: засновниками і бенефіціарами, керівниками, підписантами, філіями, правонаступниками, а також адреси і телефон (передбачено подальше проставлення зв'язку між цими даними і людьми вже інших компаній, пов'язаних безпосередньо з ними).

Зазначимо, що інструмент «Зв'язки» дійсно працює: CONTR AGENT здатний розрізняти людей навіть з однаковими прізвищем, ім'ям та по-батькові. Тобто, вам покажуть, що умовний директор приватного підприємства Іванов Іван Іванович - є лише керівником маленької компанії в Миколаївській області, в той час як подібні CONTR AGENT сервіси можуть показати,що він начебто має  відношення ще до   безлічі підприємств.

Розділ« Зв’язки» у сервісі Contr Agent

Повна картина, яку представляє інструмент «Зв'язки», дозволяє відстежити, яким чином, наприклад, депутат, ще будучи бізнесменом, був пов'язаний з компаніями і людьми в певних сферах. Компанії мають засновників, підписантів, бенефіціарів, які часто володіють не одним бізнесом, зареєстрованим на певні адреси, пов'язані з низкою інших підприємств. Всі дані залишають слід, по якому вас веде CONTR AGENT. При виході на компанію, щодо якої можуть виникнути питання, варто просто відкрити її досьє: повна інформація про засновників, бенефіціарів та керівників, статутний капітал, і, найважливіше, про накладені стягнення - є актуальною. Для зручності користувачів окремо виділені основні ризик-фактори: банкрутство, можлива відсутність статусу юрособи, чорний список АМКУ, перевірки і так далі (всього - 19 факторів).

І хоча «Зв'язки» не відображують вже внесені зміни, - виключення бенефіціарів та інших важливих пов'язаних осіб, можна побачити в історії або оновлюючи сторінку (останнє важливо застосувати в режимі реального часу - і ви побачите, як інформація змінюється з актуалізацією даних в реєстрах). Ще раз зазначимо, що всі зміни відображені в історії.

Розділ «Історія» у сервісі Contr Agent

Отриману схему можна експортувати в картинку для наочності. Так буде простіше переконати партнера не вступати в  небезпечні зв'язки.

Ще одна перевага CONTR AGENT: найповніша інформація про фізосіб-підприємців. Зокрема, CONTR AGENT надає правдиву інформацію про перевірки ФОП, в той час як подібні сервіси відкривають або неточну інформацію, або даних немає в принципі. Аналітична платформа акумулює всі дані про перевірки (включаючи результати, штрафні санкції і так далі). Крім того, діяльність фізичних осіб-підприємців аналізується за 12 факторами ризику. Ці дані інтегровані в сервіс і автоматично оновлюються онлайн, в той час як у інших або немає актуальної інформації, або вона представлена ​​частково, що змушує користувача шукати деталі на інших сайтах.

Крім того, аналітичні послуги не відстежують історію зміни величини податкового боргу ФОП. CONTR AGENT же знає, як ситуація змінювалася від місяця до місяця.

Розділ «Податковий борг» в системі Contr Agent

Ми живемо в дивовижний час big data, який відкриває безмежні можливості тим, хто це усвідомлює і зуміє використати, вибравши правильний для себе інструмент. Інформація про все і всіх - всюди, а виокремити потрібну саме вам - допоможуть спеціальні аналітичні агрегатори, вибір яких залишається за вами.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини