RU

Як створити свій інтернет-магазин p

30.01.2020, 08:30
Як створити свій інтернет-магазин - Фото

На правах спонсорства


Обираємо тематику


Перш ніж прийняти рішення про напрям діяльності, радимо дослідити ринок і дізнатися, які товари користуються найбільшим попитом. Коли цей етап пройдено, зверніть увагу на конкурентів, проаналізуйте їх переваги та недоліки, товарний асортимент. Якщо в обраній ланці немає опонентів – це ще не привід для радощів. Можливо, Ви зробили невдалий вибір товарної категорії, яка наразі немає попиту.

Обираємо Назву

Вибір назви, на перший погляд, може здаватися легкою справою. Але це не так. Вигадавши співзвучну назву, Ви можете виявити, що домен з таким ім'ям вже зайнятий. Краще відразу перевірити, наскільки ексклюзивна Ваша фантазія. Крім того, назва може збігтися з зареєстрованими торговими марками, що теж неприпустимо.

Вибір Доменної Зони

Залежно від того, націлені Ваші продажі на певний регіон або країну, радимо вибрати доменну зону. Для міжнародної діяльності краще використовувати такі зони, як com або net. Для України більш продуктивне використання сom.ua. Домен ua є можливість забронювати тільки при наявності торгової марки. Якщо ж локальний магазин призначений для одного міста, цілком підійде kiev.ua, dp.ua і т.д.

Як Вибрати Хостинг

Хостинг - це фізичний сервер, де знаходиться Ваш сайт в Інтернеті. Від якості послуг хостингу залежить швидкість роботи сайту, яка впливає і на відвідуваність ресурсу, і на число продажів. Що потрібно врахувати при виборі хостингу? По-перше, для досягнення максимальної швидкості роботи сайту вибирайте хостинг, як можна ближче до місця, де будуть здійснюватися продажі. По-друге, перевагу слід віддати хостингу на SSD накопичувачах з сучасним обладнанням. По-третє, зверніть увагу на службу підтримки хостингу. Ваш сайт може дати збій, наскільки швидко буде усунута несправність, залежить від швидкості реакції служби підтримки.

Вибір движка CRM для магазину

Радимо віддати перевагу поширеним СRM системам, в іншому випадку складніше знайти програмістів для підтримки сайту. СRM система повинна покривати більшу частину Ваших потреб, розробка унікальних додаткових модулів під проект потягне за собою додаткові витрати. Вибирайте системи, які мають великий вибір плагінів для розширення функцій і не вимагають додаткової розробки окремих модулів.

Канали Просування і Реклама

Найкраще, щоб сайт розроблявся за участю SEO фахівців. SEO - умовно безкоштовний канал трафіку, тим не менш, він вимагає інвестицій, як на зовнішню, так і на внутрішню SEO-оптимізацію. SEO - довгостроковий проект, тому не варто розраховувати, що клієнти з пошуку з’являться швидко. Перший продаж може відбутися через місяць, а може і через рік. Якщо Ви відкриваєте магазин для сезонного розпродажу, скоріш за все не доцільно робити ставку на SEO трафік.

Реклама в Google і Facebook

На відміну від SEO, рекламні інструменти Google Ads та Google Merchant зазвичай спрацьовують в перші ж дні запуску. Не намагайтеся самостійно впоратися з налаштуваннями, зверніться до фахівців. Один з популярних рекламних майданчиків - Facebook, де ефективно використовується товарний ремаркетинг. Реклама в Instagram також налаштовується через кабінет Facebook і відмінно підходить для продажів одягу, взуття, дитячих іграшок та інших емоційний товарних категорій.

Вибір Постачальника - Дропшиппінг або Опт

Відмінний варіант для починаючого магазину - дропшиппінг. Такий варіант дозволяє поставляти товари безпосередньо від постачальника до клієнта, Ви в такому випадку є посередником. Розглянемо як приклад, оптовий магазин іграшок - RoyalToys. Ви реєструєтеся на сайті, спілкуєтеся з консультантом-менеджером, оформлюєте замовлення. Якщо є власний роздрібний магазин або склад для зберігання товарів, розгляньте опт. На сайті royaltoys.com.ua э можливість купити іграшки оптом від п'яти одиниць, але якщо Вам потрібна одна позиція товару, зверніть увагу на система дропшиппінг. На старті продажів це дуже зручно, надійно і економно.

Найголовніше в інтернет-продажах - задоволений клієнт, але не забувайте, що на шляху може виникнути багато труднощів. Стимулюйте покупців залишати відгуки про Вас в мережі інтернет. Цінуйте своїх клієнтів, намагайтеся робити краще, ніж Ваші конкуренти, краще, ніж очікують Ваші клієнти, і у Вас все вийде!

 

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини