Як привітати жінок з 8 березня: найкращі квіткові рішення p

03.03.2020, 09:00
Як привітати жінок з 8 березня: найкращі квіткові рішення - Фото
Фото: TORY — цветы и подарки

На правах спонсорства

Який букет подарувати на 8 березня дружині, дочці, мамі, сестрі? А ще ж є колеги по роботі... Не витрачайте час на пошуки правильної відповіді. Ознайомтеся з рекомендаціями Вікторії Чолак, директорки флористичної студії TORY.

Перші дні весни, з одного боку, приносять безліч позитивних емоцій, з іншого боку — хвилювання. Наближається одне з найочікуваніших свят року — 8 березня! Воно вимагає підготовки, на яку катастрофічно не вистачає часу.

За словами Вікторії, перед підготовкою святкового асортименту флористична студія в обов'язковому порядку повинна вивчити актуальні потреби клієнтів і тенденції ринку.

Так навесні 2020 року головним квітковим акцентом стали тюльпани. Тепер вони — не просто всіма улюблені квіти, а справжній тренд. Обираючи букет для близької людини (дружини, мами, доньки, сестри), варто звернути увагу саме на них.

Класичні, піоновидні, білі, рожеві, лілові, фіолетові... Їх ціла безліч, здавалося б заплутатися легко. Проте професійному флористу достатньо почути лише кілька слів про жінку, для якої вони призначені, щоб підібрати потрібні тюльпани і оформити їх так, щоб вона була зворушена подарунком до глибини душі.

Відносно корпоративних букетів (призначених для колег, співробітниць), лідируючі позиції займають недорогі і нетипові букети: комбінації живих квітів або, наприклад, сухоцвітів, загорнуті в ніжний папір пастельних відтінків.

"Найчастіше, коли мова йде про замовлення корпоративних букетів до 8 березня, великих сум немає, але є велике бажання порадувати колектив. Звичайно, букети повинні бути такими, щоб свято не вдарило по бюджету компанії! Це обов'язково".

Корпоративні букети на 8 березня від студії TORY.

Букети для близьких жінок на 8 березня від студії TORY. 

Для оформлення замовлення Ви можете: 

  • написати в Direct в Instagram (@tory__art);
  • написати повідомлення на Facebook (@tory.com.ua);
  • перейти на сайт;
  • відвідати шоурум за адресою вул. Жилянская, 59 або один з магазинів;
  • подзвонити за номером +380(63) 177 77 62.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников