RU

Як підвищити ефективність персоналу - досвід Еффітекс p

17.09.2020, 12:55
Як підвищити ефективність персоналу - досвід Еффітекс - Фото

На правах спонсорства

Для багатьох підприємств зовнішній вигляд персоналу є важливим іміджевим фактором. Сьогодні кампанії практикують проведення екскурсій своїми цехами та складами, клієнтам часто доводиться відвідувати виробничі майданчики - наприклад, станції техобслуговування автомобілів чи роздрібні відділення поштових операторів.

Для підтримки іміджу дуже важливо, щоб співробітники носили чистий спецодяг. А якщо люди працюють в брендованому, красивому спецодязі, то підприємство автоматично стає на один щабель з світовими лідерами, його статус значно покращується в очах партнерів та споживачів – пригадайте як виглядають кур’єри DHL чи касири McDonalds.

Брендований спецодяг, часто розроблений для задоволення специфічних потреб підприємства, давно став невід’ємною частиною корпоративної культури топових компаній Європи та США. Споживачі на розвинених ринках звикли, що зовнішній вигляд співробітника відображає цінності роботодавця.

Якщо бізнесмен піклується про своїх працівників, то клієнт обов’язково зробить висновок, що і до його замовлення буде таке ж серйозне ставлення, він отримає продукт чи послугу вищої якості.

Однією зі спеціалізацій Еффітекс якраз є розробка індивідуальних рішень для своїх замовників. Завдяки тому що на наших складах завжди знаходиться запас високоякісних європейських тканин та фурнітури, а пошив спецодягу відбувається на українських фабриках під наглядом наших фахівців, терміни виготовлення брендованого одягу складають не більше одного місяця.

Чи уявіть собі, що ви придбали сучасне обладнанні вартістю у мільйони доларів, а на ньому здійснюють операції люди в брудному, латаному спецодязі або, ще краще, спортивних штанах та шльопанцях. Від такої картини будь якому підприємцю захочеться плакати. На жаль, нам доводилося зустрічатися з подібними ситуаціями на різноманітних підприємствах у всіх регіонах України.

Повірте – люди в брудному спецодязі настільки привертають увагу відвідувачів, що повністю нівелюють ваш піар та брендинг.

Окрім зовнішніх продаж, чистий спецодяг також впливає на продуктивність та лояльність всередині колективу.

Наші опитування підтверджують, що люди дуже вдячні роботодавцеві за покращення їх комфорту. Персоналу не доводиться самостійно займатися пранням та ремонтом. Вони не носять одяг додому, не перуть його у своїх пральних машинках і не займаються рукоділлям) При цьому вони регулярно отримують свіжий, чисто-випраний одяг зі свіжим запахом.

За умови уважного ставлення керівництва співробітники зазвичай працюють набагато ефективніше, дбайливіше ставляться до виробничого обладнання, енергійніше виконують свої обов’язки.

Відчуваючи турботу про себе, люди рідше задумуються про зміну місця роботи, часто рекомендують свою компанію друзям та знайомим.

Послуга оренди та обслуговування спецодягу також впливає на бізнес-процеси адміністративного офісу. Спрощується весь комплекс рішень, пов’язаних із закупкою, зберіганням, видачою та обліком одягу. Зникає необхідність в регулярних тендерах, погодженнях, списаннях та інших бюрократичних процедурах.

Подумайте про можливі випадки непорядності менеджерів середнього рівня. Жодна корпоративна культура не впорається зі спокусами, що виникають за будь-яких закупівельних процедур, особливо спецодягу, облік якого ведеться дідівськими методами.

Якщо ви використовуєте власний пральний комплекс, то непрофільна діяльність «з’їдає» ще більше людських та матеріальних ресурсів. Коли ви намагаєтеся все зробити власноруч, зазвичай страждає основна діяльність.

Ми припускаємо, що ви зможете організувати виробництво, облік, прання, ремонт та логістику спецодягу краще за нас, але тоді вам доведеться приділяти всю свою увагу саме спецодягу, а не концентруватися на основному бізнесі.

Віддаючи забезпечення спецодягом професіоналам, ви позбудетеся непотрібних і неважливих для основної діяльності процесів, звільняєте свій час для вирішення стратегічних завдань.

Компанія Еффітекс бере на себе усі процеси управління спецодягом, робить це професійно та якісно.

Завдяки використанню радіочастотних міткок (RFID), ви отримуєте прозорий облік, контролюєте якість послуги та витрату кожної гривні в режимі реального часу.

І найголовніше – в нашому одязі ваші співробітники будуть задоволені своїм новим виглядом, а ви – новою якістю їх роботи!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини