Як отримати максимум від онлайн маркетингу? p

23.06.2020, 10:00
Як  отримати максимум від онлайн маркетингу? - Фото

На правах спонсорства

В умовах карантину абсолютно весь бізнес перевів свої маркетингові активності та бюджети в онлайн. Це безсумнівно вплинуло на рівень конкуренції, а також на вартість реклами та онлайн-маркетингу в цілому. Фахівці агенції діджитал-маркетингу UAATEAM провели дослідження серед своїх клієнтів щодо актуальності рекламних послуг та інструментів, які замовляють та використовують замовники, і вирішили поділитися отриманими результатами.

Для великого бізнесу витрати на рекламу і маркетинг особливо не змінилися. Скоріш стався перерозподіл бюджету, і в онлайн канали було спрямовано набагато більше коштів ніж раніше. Найбільш популярні напрямки - контекстна і таргетована реклама. Тобто ті канали, які у змозі надати швидкий результат і дозволяють протестувати різні підходи практично в режимі реального часу.

Для малого і середнього бізнесу, в яких не так багато можливостей і бюджету як у великого, стало важливо більш уважно ставитися до вибору рекламних каналів. Необхідно розуміти ефективність кожного плейсменту і партнерського розміщення, щоб продумано та ефективно вкладати бюджет у той чи інший інструмент.

Для клієнтів з цього сегменту більш актуальними стали послуги, які дозволяють заощадити бюджет і, у той самий час, підвищити кількість продажів. Тому для клієнтів нашого агентства діджитал-маркетингу UAATEAM ми взяли напрямок на оптимізацію ефективності поточних каналів у період карантину. Замість запуску нових каналів трафіку і масштабування рекламних кампаній, ми перейшли до більш ретельної оптимізації вже активних. Те, що працює погано, ми відключаємо або знижуємо бюджет, а ті напрямки та категорії товарів чи послуг, що працюють ефективно – навпаки посилюємо. Поняття “добре” чи “погано” визначаються за доходом від рекламних кампаній і ефективності каналу в цілому. В результаті, ми оптимізуємо коефіцієнт конверсії каналу трафіку і самого сайту, при цьому клієнту не потрібно збільшувати рекламний бюджет.

Найбільшою популярністю серед малого та середнього бізнесу користуються такі послуги:

CRO (Conversion Rate Optimization) - популярна послуга на англомовному ринку, але тільки починає розвиватися в Україні. Ми аналізуємо ефективність рекламних каналів і ефективність самого сайту, щоб прийняти рішення про те, що варто змінити щоб поліпшити результат. Це дозволяє заощадити гроші клієнта і збільшити кількість продажів з сайту в кілька разів, при тих же рекламних витратах.

Для поліпшення конверсії сайту ми проводимо A/B і A/B/C тести, які показують сильні та слабкі місця сайту й дозволяють зафіксувати найбільш виграшний варіант сторінки/форми замовлення/кнопки.

Для поліпшення конверсії рекламних кампаній ми аналізуємо кожен окремо взятий канал трафіку і детально розбираємо його за різними параметрами, такими як: 

  • географія трафіку,
  • якість трафіку з різних пристроїв,
  • окупність категорій і окремих продуктів тощо. 

Навіть оптимізація цих небагатьох пунктів допомагає заощадити десятки, а місцями й сотні тисяч гривень.

Email маркетинг - недооцінений продукт на українському ринку. Тут важливо відрізняти стратегічно продуманий ланцюжок з листів від настирливого спаму. Ланцюжки з листів надходять на поштову скриньку користувача в середньому раз на тиждень та засновані на результатах дослідження поведінки аудиторії на сайті. А спам просто засмічує поштову скриньку.

При мінімальних витратах email маркетинг дає окупність (ROAS) у 3000-4000%. Найкраще це показує кейс нашого клієнта: розсилка з сумарними витратами у 2500 грн дала дохід більш ніж на 50 000 грн.

Контекстна реклама - інструмент, який користувався популярністю до карантину, під час нього і після. Активна, а місцями й агресивна реклама в Google пошуку дає швидкий результат і продажі замовнику. Цей інструмент став дуже популярним серед категорій бізнесу, якому потрібно швидко продати товар, адже від обороту грошей наразі залежить виживання всього проекту.

Висновок, який можна зробити ґрунтуючись на активності бізнесу в рекламі та на отриманих результатах: проекти, які активно вкладались у тривалі методи просування (такі як SEO) виявилися у більш виграшному положенні, ніж ті проекти, які жили тільки шляхом запуску контекстної реклами або таргетованої. Комплексний підхід до реклами й наявність кількох джерел трафіку, допомагають бізнесу отримувати продажі в будь-якій ситуації та з різних каналів одночасно.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников