RU

Як купувати смартфони в інтернеті з максимальною вигодою: три простих методи p

02.04.2020, 18:15
Як купувати смартфони в інтернеті з максимальною вигодою: три простих методи - Фото

На правах спонсорства

Кожен, хто вибирав смартфон, неодмінно замислювався, як можна купити його дешевше. Адже на офіційні гаджети ціни в багатьох магазинах однакові. А ті продавці, які пропонують купити техніку на 10-30% дешевше, не завжди викликають довіру.

Але чи можна заощадити без ризиків? Відповідь – так. Сьогодні ми розглянемо декілька прикладів.

Звертаємося у фірмовий магазин

Перший варіант – звернутися до продавця з відмінною репутацією, але потужною бонусною системою для своїх клієнтів. Одним з найбільш вигідних в цьому плані є інтернет-магазин Kyivstar. У нього величезний асортимент оригінальної техніки відомих брендів, за дуже привабливими цінами. Плюс, постійно проводяться акції таі розпродажі.

Навіть якщо на обрану вами модель смартфона в інтернет-магазині не проводиться прямо зараз акція, покупка тут може принести певні бонуси. Їх видає сам оператор та корисні такі плюшки будуть тим абонентам, які користуються послугами Київстар.

Актуальний на сьогодні бонус – безлімітний інтернет на 90 днів до всіх 4G смартфонам. Як отримати вигоду:

  • підбираємо будь-який смартфон з LTE на сайті;
  • купуємо новий стартовий пакет або реєструємо наявну SIM карту у новому пристрою;
  • отримуємо бонус та користуємося повним обсягом послуг.

В результаті такої покупки можна заощадити 300-600 грн на абонплаті за послуги 4G інтернету. Якщо врахувати той факт, що в інших магазинах за ті ж гроші ви отримаєте такий самий пристрій, але без бонусу, пропозиція виглядає більш ніж привабливо.

Використання купонів та промокодом на знижку

Ще один варіант заощадити в інтернеті – сервіси промокодів. Компанії часто пропонують на них різні купони на знижки для певних груп товарів. Використовується такий бонус зазвичай при оформленні товару у кошику, де в спеціальному полі необхідно ввести секретну комбінацію.

Завдяки подібному рішенню компанії піднімають свої продажі, зберігаючи при цьому на сайті звичайну ціну товару. Цей лайфхак допоможе вам заощадити від 2% до 30% і навіть більше. Головне навчитися знаходити найвигідніші промокоди.

Беремо участь в сезонних акції та розпродажі

Великі інтернет-магазини кілька разів на рік проводять розпродажі. Наприклад, інтернет-магазин Kyivstar пропонував своїм клієнтам хороші знижки в Чорну п'ятницю, під новий рік та у кіберпонеділок. Обов'язково дізнайтеся у фахівців інтернет-магазину дату наступного розпродажу та стежте за ціною обраного смартфону. 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини