RU

Криза: збитки або доходи? Андреас Тіссен про успіх за часів коронокризи p

01.02.2021, 14:58
Криза: збитки або доходи? Андреас Тіссен про успіх за часів коронокризи - Фото

На правах реклами

Андреас Тіссен – провідний європейський тренер по мотивації і експерт по манерах поведінки з досвідом більше ніж 29 років, бізнес-тренер, космополіт, успішний спортсмен (біг на довгі дистанції). На сьогодні він провів понад 1000 тренінгів, є автором і співавтором 5 книг на 3 мовах, продовжує змінювати життя людей на краще. Але не завжди так було і в цьому секрет його успіху.

Уроки поразки. За його плечима труднощі еміграції, три банкрутства, смерть близької людини, тупики в сімейних відносинах, боротьба зі шкідливими залежностями та багато іншого.

Якщо ти не хочеш щоб завтра було теж що і вчора – розвивайся!

Попри пандемію, що охопила світ, економічна криза і повсюдну паніку, 2020 рік був роком прориву для Андреаса. У складний час карантинної ізоляції й невизначеності, його тренінги, а головне особистий досвід мають великий попит у Німеччині, Іспанії, Мексиці та двічі в Туреччині. І це не рахуючи величезної кількості онлайн-програм і особистих коуч-сесій. У 2021 році вже почалася організація його 20 тренінгів в 12 країнах світу.

У чому секрет? "Я беру людей, у тій точці особистого розвитку, де вони знаходяться зараз і веду їх у привабливе майбутнє. Тобто до нової версії себе, до розвитку прихованого потенціалу та використання можливостей, які містяться в будь-якій кризі.

Мій підхід економить людям час, допомагає знайти цілісне сприйняття себе і ситуації. Це важливо, коли ресурсів мало, а тривоги багато.

Для мене найважливіше – це людина і її серце. Я повністю занурююся в почуття, стан, ментальність, культуру людей з якими працюю. І намагаюся їх всебічно зрозуміти, а головне звільняю в своєму серці простір для них. Люди це відчувають. З цього починається їх власна трансформація, яка призводить до зміни зовнішньої ситуації. З таким підходом, бачачи перші результати, люди починають довіряти мені, як їх провідникові й навігатору успіху. Це уміння вони переносять на зовнішню частину життя, навчаючись довіряти світові, що дозволяє безболісно відкритися для нових можливостей і максимально безпечно прожити непрості часи трансформації "- ділиться своїм методом роботи Андреас Тіссен.

Трохи фактів. У 16 років Андреас Тіссен емігрував з Казахстану в Німеччину, не знаючи німецької мови, почав розвиватися у підприємницькій діяльності. Надалі прекрасно опанував німецьку і не забув російську. Заснував холдингову компанію з оборотом в 1,2 мільярда євро. У 2011 році продав свою компанію, почав займатися коучінгом і проводити тренінги. Андреас одружений вже 23 роки, має двох прекрасних дітей. Живе в Німеччині та на Майорці.

Він глибоко впевнений, що неможливе – можливо, що підтверджують тисячі людей, чиї долі змінилися, завдяки тренінгам Андреаса Тіссена.

Більше інформації про тренінги, мотиваційні програми онлайн читайте тут:

https://www.instagram.com/andreastissen_/

https://www.facebook.com/navigatorofsuccess/

https://t.me/andreastissen_successnavigator

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини