Як карантин вплинув на елітну житлову нерухомість Києва p

23.06.2020, 10:18
Як карантин вплинув на елітну житлову нерухомість Києва - Фото

На правах спонсорства

Незважаючи на пандемію, в I кварталі 2020 року ціни на житло в Україні піднялися на 8,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, - свідчать дані Держстату.

Яка нерухомість найбільш приваблива для інвестування, які об'єкти найбільш ліквідні, мають високу вартість і мало залежать від поточної економічної та політичної ситуації?

В першу чергу - це житлова нерухомість преміум-сегмента. Ціни на елітну нерухомість в Києві стабільно ростуть. Багато об'єктів, які позиціонують себе як елітні, не завжди відповідають високим вимогам, і вартість житла в них просідає в кризові періоди, але по-справжньому унікальні будинки завжди коштують дорого.

Головна вимога до елітного будинку - це його локація, престижність району, наявність преміального сервісу, близькість до центру. У Києві найдорожча нерухомість розташована в історичному центрі, а район Липок, по праву, вважається найпрестижнішою частиною міста.

Липки завжди притягували впливових людей. Історія цього району почалася 250 років тому з будівництва двох царських палаців - Маріїнського і Кловського. Тут селилися знатні дворяни, а пізніше багаті купці і промисловці. Так з'явилися аристократичні Липки з їх розкішними резиденціями.

Починаючи з XlX століття, вартість нерухомості на Липках росла постійно. Навіть 150 років тому тут було простіше успадкувати будинок, ніж купити. Сьогодні ж поява нового будинку на Липках - величезна рідкість, тому ціни на житлову нерухомість тут були і будуть одні з найвищих в Україні.

Незважаючи на карантин і ситуацію з економікою, вартість житлової нерухомість на Липках не змінилася. За інформацією ріелторських агентств, найдорожче пропозицію в цьому районі - квартири по вул. Мазепи 11-а. Ціна метра тут доходить до 17 000 дол., Можливо, настільки висока вартість пов'язана з видом на Дніпро. У скандальному будинку поруч з Маріїнським парком, за адресою Грушевського 9-а, пропонуються квартири ціною до 12 000 дол. за кв. м. і вище, вартість залежить від якості ремонту.

«Печерські Липки - унікальні. Статусність, місце розташування і дефіцит ділянок визначає високу вартість житла. Нерухомість на Липках є цінністю, яка завжди зростає в ціні і надає абсолютно особливий статус людині », - розповідає Наталія Іванова, директор агентства нерухомості "Липки".

Нечисленні пропозиції житла на Липках є в будинках радянської і дореволюційної споруди. Вартість «квадрата» коливається від 4000 до 8000 дол., Але в престижних, раритетних будинках, часто перевалює за 10 000.

Із сучасних проектів, в серці Києва будується єдиний будинок - Linden. Його називають «мармуровий будинок», через фасаду, облицьованого натуральним мармуром. Це сучасна будівля естетично вписано в історичний ландшафт легендарного району.

Унікальне розташування диктує високий рівень цін. Однак вартість «метра» в Linden становить помірні 5000-7 000 дол. за метр кв. Малоймовірно, що така ціна протримається довго, будівництва будинку наближається до завершення, а квартир в Linden не так вже й багато.

«На Липках вільних ділянок землі для будівництва сучасних будинків просто немає. Попит перевищує існуючу пропозицію. Можна з упевненістю сказати, що ціни на хорошу нерухомість на Липках найближчим часом будуть тільки, рости. Середня ціна за кілька років складе приблизно 10 000 дол. за квадрат», - коментує Сергій Панфілов, керівник відділу продажів Linden Luxury Residences.

https://ukranews.com/news/709503-kak-karantin-povliyal-na-elitnuyu-zhiluyu-nedvizhimost-kieva

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?