RU

Як досягти карʼєрного успіху у сфері енергетики? p

26.03.2021, 10:00
Як досягти карʼєрного успіху у сфері енергетики? - Фото

На правах реклами

Підвищення кваліфікації збільшує шанси кар'єрного зростання і допомагає початківцям при влаштуванні на перспективні посади.

До такого висновку прийшли експерти інституту ринкових досліджень TNS Infratest після опитування менеджерів з персоналу 300 великих, середніх і малих підприємств Німеччини. Дослідження показало, що при відборі кандидатів на певну посаду 80 % відповідальних за персонал враховують не тільки основну кваліфікацію потенційного працівника або працівниці, а і його або її прагнення до отримання додаткової освіти. Особливо вітається успішне закінчення дистанційного навчання та наявність відповідного сертифіката.

Часто післядипломне навчання пов’язано не з нестачею основної освіти, а з необхідністю адаптувати та актуалізувати набуті раніше знання під нові вимоги своєї професійної сфери, або ж набути нові компетенції. Прогрес не стоїть на місці, з'являються нові технології, стандарти та практики, які необхідні для ефективної роботи та професійного зростання.

Попри те, що з’являється усе більше можливостей підвищення кваліфікації та саморозвитку в сфері енергетики. Крос-секторальні знання та компетенції в менеджменті, економіці, регуляторних правилах та правових основах енергетичних ринків трапляються не так часто. І тому спеціалістам та спеціалісткам, які бажають професійно розвиватися або ж опанувати нову для себе сферу у суміжних енергетичних ринках, доведеться пошукати таку можливість не тільки в Україні, але навіть і закордоном.

Звернемося до конкретики й детальніше розглянемо популярні центри освітньої підготовки, де можна пройти курси підвищення кваліфікації для фахівців у сфері енергетики:

"Executive Course to master Electricity Markets" від Флорентійської школи регулювання (FSR)

На управлінському курсі обговорюється мікроекономіка гуртових ринків електроенергії та їхні наслідки для енергетичної політики.

Курс збирає групу старших практиків для обговорення та обміну досвідом як про економічні, так і про політичні сили, які ведуть дискусію щодо розвитку енергетики та ринків вуглецю, щоб забезпечити та підтримати декарбонізацію енергетичного сектора.

Викладачі: Thomas-Olivier Léautier та Fabien Roques

Формат навчання: онлайн

Період навчання: 1 березня – 6 липня 2021

Країна та мова проведення: Італія, англійська мова

Вартість навчання: 3000 $

Сайт: https://fsr.eui.eu/course/executive-course-to-master-electricity-markets/

"MSc in Energy and Finance" від Міжнародного грецького університету

Програма має на меті забезпечити післядипломну освіту в галузі енергетики та фінансів і надає своїм учасникам навички, необхідні для керівних, консультативних та академічних посад у фінансовому та енергетичному секторах. Випускники програми розвинуть здатність проводити глибокі дослідження, критично оцінювати та синтезувати власні ідеї щодо фінансових питань, що часто трапляються в енергетиці. Водночас великий наголос робиться на практичних аспектах усіх тем, що охоплюються програмою, вивченню реальних проблем за допомогою аналізу даних в енергетичній та фінансовій галузях.

Викладачі: Dr Eleni Heracleous, Professor Panayiotis Bozanis, Professor Periklis Chatzimisios та інші

Формат навчання: офлайн

Період навчання: початок у вересні 2021 (14 місяців)

Країна та мова проведення: Греція, англійська мова

Вартість навчання: 4800 $

Сайт: https://www.ihu.gr/ucips/postgraduate-programmes/enfin#tab-5ebaab158006cfac90f

"Стратегічні трансформації в енергетичних ринках" від Київської школи енергетичної політики

Щоб отримати якісну освіту у сфері енергетики, не обов'язково досконало знати іноземну мову чи їхати закордон. Київська школа енергетичної політики пропонує унікальну навчальну програму, яка базується на реаліях українського енергетичного ринку та міжнародного досвіду. Викладачами курсу є провідні експерти-практики, які на інтенсиві навчать загальній енергетиці, економіки енергетики, інноваційним бізнес-моделям.

Викладачі: Всеволод Ковальчук, Олена Антонова, Уляна Письменна, Андріус Шимкус, Юлія Усенко, Юлія Ковалів, Юрій Вітренко, Олексій Дубовський, Андрій Кітура, Ірина Петренко, Сергій Масліченко,  Янік Фурастьє та партнерами KSEP з Європейської асоціації електромобільності, сталого транспорту та інфраструктури України

Формат навчання: онлайн

Період навчання: 1 березня -22 травня  2021

Країна та мова проведення: Україна, українська/англійська мова

Вартість навчання: 1000 $ (можлива оплата за окремий модуль 400 $)

Сайт: https://ksep.energy/edu-programs/stratehichni-transformatsii-v-enerhetytsi 

Різні курси розраховані на слухачів з різним рівнем професійної підготовки, тому важливо обирати програму, яка відповідає Вашому рівню знань та принесе найбільшу користь для Вашої кар'єри.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини