RU

Як безкоштовно підключитися до номера 800 p

19.11.2020, 09:00
Як безкоштовно підключитися до номера 800 - Фото

На правах спонсорства

Як ви думаєте, що відразу ж впадає в очі, коли клієнт дзвонить вам? Він оцінює корисність голосового меню? Намагається оцінити діяльність вашої фірми по відділу продажів? Дивиться на роботу менеджерів організації?

Ні, в першу чергу всі дивляться на обгортку! Гарний номер потрібен не тільки для того, щоб підвищити статус. З ним ви зможете поліпшити впізнаваність бренду. До того ж, це банальна повага до людей, які планують стати (або вже стали) вашими клієнтами.

Якщо під час дзвінка з рахунку абонента не списуються кошти, значить він дзвонить на toll-free номера (в народі номера 800). Тоді обов'язок по оплаті телефонного зв'язку лягає на приймаючу сторону. Це не страшно, адже переваги з лихвою перекривають цей єдиний недолік:

  • Глобалізація. Номер 800 універсальний. Він не прив'язаний до коду міста, а додзвонитися до вас зможуть з будь-якої точки країни. І, що приємно, за це не доведеться платити. Тоді всі люди будуть знати, що зв'язатися з вашою компанією можна без особливих витрат і зусиль.
  • Комфорт. Клієнту можна буде не переживати про час, адже він за це не платить. Тому ви зможете повністю сконцентруватися на переговорах, що підвищить шанси на продаж товару або послуги.
  • Респектабельність. У діловій сфері цінується статус. А безкоштовні номери дають компанії репутацію великої і надійної фірми. Просто абоненти зрозуміють, що мають справу з великою організацією. Це може стати хорошою рекламою вашої компанії, а також зробити її більш пізнаваної.

Тільки недавно у всіх з'явилася можливість підключити номер 800. Раніше це було розкішшю, якою користувалися тільки великі фірми. Але останнім часом все змінилося. Якщо у вас всього лише кілька співробітників, які ще й сидять в своїх квартирах, то це не привід відмовлятися від free-toll номера. Тим більше, його налаштувати можна за кілька хвилин.

Компанія Zadarma пропонує підключити номер 800 всім організаціям, не заплативши за це нічого. Вони навіть не будуть брати абонентську плату. На бізнес випаде лише навантаження, пов'язане з оплатою дзвінків клієнтів. Приймати дзвінки можна за допомогою АТС, вона маршрутизує всі виклики між співробітниками.

Також сервіс телефонії Zadarma пропонує тарифні пакети для всіх видів бізнесу для дзвінків всередині країни. Найпопулярніші з них: Офіс Україна і Корпорація Україна. За невелику плату ви отримаєте віртуальний номер, а також нові можливості і функції.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини