RU

WOG: з власним багаторазовим горнятком дешевше і еко-відповідально p

28.12.2020, 13:43
WOG: з власним багаторазовим горнятком дешевше і еко-відповідально - Фото

На правах спонсорства

WOG зробив ще один крок до еко-відповідальності. Тепер всім, хто проситиме наливати напої в своє багаторазове горнятко, компанія поверне 3 грн. бонусами на Pride.

Відзначимо, в листопаді мережа АЗК WOG запустила еко-платформу "До природи з добром". Суть платформи зводиться до раціонального використання природних ресурсів, захисту екології і популяризації дбайливого ставлення до природи та еко-відповідальності.

Так, на 34 АЗК WOG у Києві встановлені баки для сортування сміття, яке відправляється на подальшу переробку. Компанія пропонує альтернативу пластиковим трубочкам для напоїв, замінюючи їх на еко-варіант з паперу. А кавова гуща з кавових апаратів мережі відправляється на переробку: з макухи і паперу виробляють еко-підстаканники, які повертаються на заправки. А гуща, яка залишається в кавамашинах на заправках в Луцьку, йде на виготовлення органічного добрива – біогумусу.

Також компанія випустила серію благодійних горнят, які повністю розкладаються, і багаторазові еко-стаканчики з бамбука.

"Якщо у вас є наше багаторазове бамбукове еко-горнятко або інший багаторазовий стаканчик, то обов'язково візьміть його з собою на АЗК і замовте "каву в свій стакан". WOG – за відповідальне споживання. І закликає всіх приєднуватися! А в якості подяки ми зарахуємо вам бонусами на Pride 3 грн – саме така вартість одноразового стаканчика. Давайте разом зберігати природу!", – закликає куратор еко-платформи і директор з комунікацій WOG Олена Осипчук.

Крім того, незабаром на заправках по всій країні з'являться контейнери для збору використаних батарейок з подальшою їх переробкою на спеціалізованому заводі в Румунії.

В 2021 році WOG планує розширювати участь в природозахисних проектах, охопивши ще більше напрямків і масштабуючи існуючі.

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
wog

Комментарі

Останні новини