RU

Wirex стала першою криптовалютною компанією, що отримала членство Mastercard p

22.07.2020, 14:40
Wirex стала першою криптовалютною компанією, що отримала членство Mastercard - Фото

На правах спонсорства

20 липня 2020 року британська фінтех-компанія Wirex із R&D-центром у Києві стала першою крипто-процесінговою платформою, що отримала повноправне членство міжнародної платіжної системи Mastercard.  

Завдяки цьому партнерству компанія Wirex, діяльність якої регулюються британським фінансовим регулятором FCA, зможе напряму випускати платіжні картки, що дасть змогу її клієнтам миттєво обмінювати криптовалюти на традиційні гроші і безперешкодно їх витрачати скрізь, де приймаються картки Mastercard

"Ми дуже раді, що Wirex стала першою криптовалютною компанією, що отримала ліцензоване членство від Mastercard. Це свідчить про зростання інтересу і визнання криптовалюти з боку керівних органів та регуляторів, що допоможе нам реалізувати свою візію щодо надання можливості кожному користуватися перевагами світу, у якому усі валюти, традиційні і криптовалюти, є рівними”, – завив генеральний директор та співзасновник Wirex Павло Матвєєв.

Таким чином, за підтримки світового платіжного гіганта Wirex зможе ще активніше сприяти масовому поширенню криптовалют у якості платіжного засобу.  

“Це дуже важлива і визначна подія для світового фінтеху. У нас з'явилася можливість розвивати більш технологічні рішення безпосередньо з Mastercard і надавати користувачам більш новий і цікавий функціонал на міжнародному ринку. З іншого ж боку, це сигнал для всього співтовариства, що світові фінанси стають все більше відкритими до інновацій і розвитку", – говорить CTO Wirex Руслан Колодяжний. 

Наразі Mastercard зацікавлений у прийнятті криптовалют та створенні інноваційного досвіду для криптопростору.

"Ринок криптовалют стає більш зрілим, і Mastercard сприяє його просуванню вперед, створюючи безпечний і надійний досвід для приватних клієнтів і бізнесу в сучасній цифровій економіці. Наша робота з Wirex та криптовалютною екосистемою прискорює інновації та надає споживачам більше вибору у платіжних засобах", – говорить Радж Дамодарен, виконавчий віце-президент відділу Партнерств, цифрових активів та блокчейн-продуктів Mastercard

Таким чином клієнти Wirex зможуть ще простіше й безпечніше купувати, зберігати та обмінювати криптовалюти на традиційні гроші, при цьому користуючись програмою винагороди Cryptoback™, яка автоматично повертає клієнтам до 1,5% у BTC за кожну покупку, зроблену в магазині. 

Впродовж наступних кількох місяців Wirex розпочне випуск корпоративних карт для клієнтів Wirex Business, що зробить криптовалюту більш доступною для мас-маркету. До того ж, компанія планує випуск нового покоління карт Wirex для клієнтів в Європейській економічній зоні із безкоштовним зняттям готівки з банкоматів та майже нульовими комісіями. 

___________________ 

Про Wirex:

Wirex – це британська фінтех-компанія, що має ліцензію британського фінансового регулятора FCA та є лідером у сфері гібридних фінансів. Офіси компанії розташовані в Лондоні (ВБ), Атланті (США), Торонто (Канада), Сингапурі, Токіо (Японія). R&D-центр компанії розташований у Києві, Україна. 

Wirex є першою платіжною платформою, яка дозволяє безперешкодно інтегрувати цифрові та традиційні валюти, а також використовувати мультивалютні рахунки, валютні перекази та обмінні послуги. Компанія налічує більше ніж 3 млн користувачів у понад 130 країнах. Останні 18 місяців Wirex стрімко зростає, успішно запустивши карткову программу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та випустивши власний токен Wirex Token (WXT). 

Місія компанії – дати можливість кожному мати доступ до єдиної глобальної платформи для традиційних і цифрових активів будь-де, будь-коли.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини