Walmart має намір створити стрімінговий сервіс - брокери p

30.07.2018, 15:40
Walmart має намір створити стрімінговий сервіс - брокери - Фото

Оборот найбільшої в світі і США торгової мережі Walmart в минулому році переступив позначку в $500 млрд

На правах реклами

Мережа Walmart незабаром отримає згоду на створення послуги доставки відеоконтенту. Низька ціна сервісу, яка обумовлена ​​в рамках проекту, дозволить конкурувати з запущеними раніше аналогами від компаній Amazon і Netflix. Доля перспективного проекту вирішиться вже в серпні.

Американська роздрібна мережа магазинів Walmart може обзавестися власним сервісом Інтернет-доставки контенту в відео форматі. Широке використання аналогічних сервісів від Amazon і Netflix мотивувало компанію запозичити ідею і впровадити її в свою модель. Незважаючи на те, що розширення послуг за допомогою введення онлайн-сервісу поки не схвалено керівництвом, проект уже був озвучений для преси представниками компанії.

Як повідомляє WSJ, ближче до осені керівництво Walmart обіцяло схвалити даний проект. Інформатори відзначають, що план розробки сервісу доставки відеоматеріалів ще сирий, проте навіть на ранніх етапах проект виглядає привабливо для компанії. Раніше аналогічні стрімінгові сервіси представили постачальник відеоконтенту Netflix і ритейлер Amazon. У Walmart впевнені, що їх проект має перевагу над сервісами вищевказаних компаній.

У розробці сервісу активно приймає участь відомий телепродюсер Марк Грінберг, але це не єдиний плюс майбутнього проекту. Конкуренцію допоможе створити мінімальна місячна підписка. Видання акцентує увагу на тому, що представники Walmart проаналізували ціни в цьому бізнесі і готові запропонувати користувачам найбільш низьку ціну за сервіс.

Цільова аудиторія також визначена. Потенційними передплатниками стануть провінційні жителі, а також мешканці невеликих міст. Відзначимо, що конкуренти створили свій сервіс з розрахунком на жителів мегаполісів. На даний момент невідомо, контент для сервісу буде з'являтися під авторством Walmart, або ж компанія буде просто надавати доступ до фільмів, серіалів і передач сторонніх медіа-майданчиків.

Оборот найбільшої в світі і США торгової мережі Walmart в минулому році переступив позначку в $500 млрд. Сьогодні компанія володіє 10 тис. магазинів, які розміщені в 27 державах. Впровадження інноваційних технологій зробило Walmart лідером в цьому напрямку. Сьогодні компанія виділяється тим, що використовує мітки RFID в торгівлі. Протягом 15 років мережа зберігає першість в Fortune 500. Акція WMT торгується за $88,56. Більш точні дані на Trade12.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями