Вуличне освітлення - це той сегмент, де "ширпотреб" не пройде p

26.07.2019, 08:00
Вуличне освітлення - це той сегмент, де

Засновник американо-української компанії Інтелтек Україна (ITW Systems) Олександр Лопатін про якісні світлодіодні системи

На правах реклами

«Заміна застарілого вуличного освітлення на сучасні світлодіодні системи - це серйозні інвестиції в інфраструктуру міста», - про це в інтерв'ю розповідає Олександр Лопатін, засновник американо-української компанії Інтелтек Україна (ITW Systems). У цьому сегменті важливими є не тільки економія електроенергії, а також обслуговування та надійність. Очевидно, що простий і дешевий продукт, як правило, не відрізняється високою надійністю.

Якісні світлодіоди дуже ефективні, - зазначає Олександр Лопатін. Однак, щоб конкурувати у сегменті вуличного освітлення, розробникам та постачальникам світлотехнічного обладнання слід відмовлятися від концепції «скільки коштує один ліхтар?». Потрібно концентруватися на комплексних рішеннях, коли витрати замовника будуть компенсовані в оптимальні терміни за рахунок скорочення витрат на: електроенергію, заміну, обслуговування, - стверджує американський бізнесмен.

Інтелтек Україна (ITW Systems) в своїх пропозиціях місту поєднує світовий досвід організації вуличного освітлення зі специфікою інфраструктури та електричних мереж України, а також застосовує власні ноу-хау і компонентну базу від відомих світових виробників, - резюмує Олександр Лопатін. У портфоліо компанії на сьогоднішній день - модернізація освітлення для станції метро Лівобережна, бульвару Лесі Українки, Набережного шосе у Києві.

Про компанію: Інтелтек Україна (ITW Systems) - підприємство з іноземними інвестиціями та виробництвом в Україні, що спеціалізується на розробці та впровадженні комплексних рішень у сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного та муніципального секторів. На ринку України компанія працює з 2010 року, член Американської торгової палати (ACC). Головний офіс знаходиться у США, представництва - ще в 6 країнах світу.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами