Віртуальна виставка Made in Belarus AgroFood відкривається 16 червня p

16.06.2020, 09:51
Віртуальна виставка Made in Belarus AgroFood відкривається 16 червня - Фото

Відвідування виставки та форуму буде корисним для фермерів та підприємств зі сфери сільського господарства та переробки сільгосппродукції

На правах спонсорства

Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood розпочне роботу 16 червня 2020 року і представить продукцію провідних білоруських підприємств в галузі сільського господарства і продуктів харчування. В рамках виставки пройде Міжнародний аграрний онлайн-форум за участю експертів з різних країн.

У виставці візьмуть участь понад тридцять білоруських підприємств. Учасники розташовуються в двох павільйонах: Agro і Food. На кожному віртуальному стенді розташовані віртуальні зразки продукції, відеоролики, ділові пропозиції. Відвідувачі стендів можуть ознайомитися з персональним відео-привітанням і поспілкуватися з менеджером підприємства за допомогою текстового чату.

У павільйоні Agro представлені трактори та інша сільськогосподарська техніка, обладнання для молочних ферм і технології в сфері сільського господарства, ферма з вирощування ягідних рослин.

У павільйоні Food можна ознайомитися з новинками в сфері м'ясної і молочної продукції, кондитерських виробів, упаковки і технологій в області виробництва продуктів харчування. Серед представлених делікатесів гриби і равлики білоруського виробництва.

Інтерес у фермерів викличуть такі білоруські технології, як система електроосвітлення теплиць, самохідний прес-підбирач льону, нові сорти пшениці, добрива та засоби захисту рослин, а також корми та кормові добавки, ветеринарні препарати та інші сільськогосподарські розробки.

В рамках виставки пройде Міжнародний аграрний онлайн-форум, де прозвучать виступи експертів та представників бізнесу, галузевих спілок і асоціацій, державних органів ряду країн. На форумі планується обговорити вплив пандемії в різних країнах на агропромисловий комплекс і сферу зовнішньої торгівлі сільськогосподарською продукцією, порівняти ситуацію і поділитися з колегами корисним досвідом роботи в нових складних умовах, а також спрогнозувати тренди майбутнього в даній сфері. Початок роботи форуму: 10.30. З програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

Відвідування виставки та форуму буде корисним для фермерів та підприємств зі сфери сільського господарства та переробки сільгосппродукції, а також для бізнесу, що займається торгівлею продуктами харчування.

Генеральним партнером виставки Made in Belarus #AgroFood і Міжнародного аграрного онлайн-форуму є Мінський молочний завод №1. Партнери: Білагропромбанк і СТОВ «Гейм Стрім» - Мінський центр розробки World of Tanks.

Відвідування виставки безкоштовне з обов'язковою реєстрацією на сайті. організатора - виставкового підприємства «Белінтерекспо» Білоруської торгово-промислової палати. Інтерактивна платформа почне роботу 16 червня за адресою mib.by.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев