Відправити чоловіка "у декрет". Чому батькові непросто p

21.06.2020, 19:54
Відправити чоловіка

Великі компанії започатковують відпустки за доглядом за дитиною для чоловіків. Але такі історії в суспільстві сприймаються неоднозначно. Як з цим бути

Сьогодні, 21 червня, в багатьох країнах світу відзначається День батька. В Україні це свято офіційно почали відзначати минулого року. 8 травня 2019 року Кабінет міністрів затвердив указ президента про святкування в третю неділю червня загальнонаціонального Дня батька. Одна із цілей такої ініціативи - підвищення статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей. Чому це важливо, і з якими проблемами стикаються батьки в Україні - далі в матеріалі.

З історії свята

Вперше День батька відсвяткували в США в червні 1910 року. Його ініціатором виступила Сонора Додд з міста Спокан (штат Вашингтон). У 1909 році на церковній службі з нагоди Дня матері вона задумалася про те, що подібне свято має бути і у чоловіків. Батька Сонори звали Вільям Смарт, він сам виховував шістьох дітей після того як його дружина померла під час пологів. Вільям був батьком-одинаком. Для Сонори він - приклад мужнього і люблячого батька. Вона мріяла його віддячити, а разом з ним й усіх люблячих батьків. З ідеєю створення татового дня вона звернулася в міську мерію, її ініціативу підтримали. Згодом святкування Дня батька підхопили інші штати. У 1966 році президент США Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня національним святом. Незабаром він став міжнародним і в інших країнах, де декларується повага до сімейних цінностей.

Чоловік "у декреті" в XXI столітті - це нормально

В Україні, як і в багатьох інших країнах історії про чоловіків, які пішли в декретну відпустку, все ще сприймаються неоднозначно, але ситуація з кожним роком змінюється у кращий бік.

На сьогодні половина країн світу може похвалитися практикою декретних відпусток для батьків. Іншим заважають усталені стереотипи. Частина чоловіків соромляться, що доведеться виконувати жіночі обов'язки. Крім того, доходи переважної більшості жінок менші, ніж у чоловіків в середньому на 16%, тому вигідніше, щоб гроші для сім'ї заробляв чоловік.

Є приклади країн, де ідея "декрету" для батьків прижилася і вдало працює. Швеція - одна з перших країн у світі, яка почала залучати батьків у виховання дітей за допомогою фінансової мотивації. З 80-х років минулого століття в Швеції ввели так звані "батьківські квоти". Це кількість днів в декретній відпустці, які зобов'язаний взяти батько. У шведів це 60 днів з 480 загальних декретних. Все просто - сім'я залишиться без виплат, якщо батько не піде "в декрет". А якщо чоловік і дружина поділять всю відпустку за доглядом за дитиною навпіл, то отримають додаткову фінансову підтримку. У підсумку - в Швеції 25% батьків в декретній відпустці.

Подібні законодавчі норми діють в Норвегії, Ісландії, Великобританії. Наприклад, в Норвегії "батьківські квоти" ввели з 1994 року. Там батько повинен провести в декретній відпустці не менше 14 тижнів.

Чи може в Україні чоловік піти "в декрет"

У законодавстві України є два види "декретної відпустки": відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами (можуть використовувати тільки жінки) і відпустка за доглядом за дитиною до досягнення нею трирічного віку (може використовувати будь-який з батьків, а також будь-який родич, який за фактом доглядає за дитиною).

Згідно із законом, тільки мати має безумовне право використовувати таку відпустку. Матері досить написати заяву і їй не зможуть відмовити. При цьому батько може це зробити, тільки якщо мати вийде на роботу до того, як дитині виповниться три роки, або взагалі не піде в таку відпустку.

Щоб піти "в декрет", крім заяви чоловік зобов'язаний принести довідку з місця роботи матері про те, що вона вийшла на роботу. При виконанні цих умов, роботодавець не має права відмовити в наданні відпустки за доглядом за дитиною.

Також у чоловіків є право працювати неповний робочий день або вдома. Період перебування в декретній відпустці зараховується до загального стажу роботи.

Крім іншого батько, який виховує дитину і не перебуває в шлюбі, може отримати статус самотнього батька і претендувати на всі держгарантії, передбачені для одиноких матерів. Наприклад, одинокому батьку може взяти додаткову оплачувана відпустку від 10 до 17 календарних днів. Також батька не можна звільнити з ініціативи роботодавця, якщо він виховує дитину до 14 років або дитину з інвалідністю.

Є в законі трохи дискримінуюча чоловіків з дітьми норма. Якщо в сім'ї двоє і більше дітей, то мати отримує 10 днів додаткової відпустки, а ось батько - ні.

Ще самотнього батька, у якого дитина до трьох років, заборонено залучати до нічних, надурочних, робіт у вихідні дні і відправляти у відрядження.

На жаль, не всі роботодавці готові прийняти факт виходу чоловіка "в декрет". Але, на щастя, є соціально-відповідальний бізнес, який готовий йти назустріч батькам та їхнім родинам.

Соціальна відповідальність бізнесу

У 2019 компанія Procter&Gamble запустила нову програму надання відпустки за доглядом за дитиною "Share the Care" ("Розділи турботу"). Всі батьки в P&G отримали право на вісім тижнів взяти повністю оплачувану відпустку за доглядом за дитиною, протягом 18 місяців після його народження або усиновлення, зокрема дітей старше трьох років.

За рік цією можливістю скористалися шість новоспечених татусів, які щиро цінують такий прояв турботи від компанії.

Нова політика компанії спрямована на надання рівних можливостей батькам, одночасно дозволяючи батькам зблизитися зі своєю дитиною з першого дня її народження або усиновлення.

На правах реклами

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery