RU

Вибуховий смартфон: Цитрус анонсував вихід Realme на український ринок p

28.02.2020, 10:27
Вибуховий смартфон: Цитрус анонсував вихід Realme на український ринок - Фото

На правах спонсорства

Від зачинателів ринку китайських смартфонів і чорної п'ятниці. Від першовідкривачів Meizu і Xiаomi, компанія Цитрус представляє новий революційний молодіжний бренд, що відрізняється продуктивністю, стильним дизайном, неймовірною якістю збірки  та дужжже- дуже заманливою ціною. Зустрічайте Realme вже цього березня

Заснований у травні 2018 року, Realme стрімко увірвався на світові ринки і вже за перші 4 місяці здобув понад мільйон користувачів, що дало йому статус набільш швидкозростаючого бренду смартфонів у світі. Популярність бренду безупинно зростає - в жовтні 2019 року частка прихильників Realme становила  вже понад 25 мільйонів.

Народжений бути переможцем - продукція Realme завоювала визнання за високу продуктивність у поєднанні з молодіжним стилем. Вік співробітників компанії, у середньому, не перевищує 30 років, що дозволило Realme досягти особливої популярності саме серед молоді.

Увійшовши в ТОП 7 світових брендів смартфонів, Realme здобув нагороду як найбільш динамічний бренд та отримав статус вбивці Xiаomi, здатний обігнати його у продажах уже в найближчому майбутньому. Realme здійснив справжній фурор в Індії, продавши 1 мільйон телефонів протягом 3 днів, а також побив рекорд продажів Південно-Східної Азії, ставши брендом №1 на ресурсі Lazada. А 30 грудня 2019 року, Realme увійшов в ТОП 5 брендів Іспанії.

Сьогодні Realme вже підкорив ринки понад 20 країн: Китай, Іспанія, Італія, Франція, Англія, Індія, Росія, Індонезія, В'єтнам, Таїланд, Малайзія, Пакистан, Єгипет та ін.

Лінійка продуктів компанії включає: смартфони, навушники, фітнес-трекери, технічні, естетичні аксесуари та мерч. У цьому році компанія поділилася новинами  про роботу над створенням телевізорів і смарт-годинників, тож хто знає, наскільки розшириться їх асортимент до 2021?

В Україні буде представлено весь асортиментний ряд бренду.

Офіційна презентація і старт продажів відбудеться 4 березня 2020 року.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини