RU

Вибір надійної та правильної системи контролю доступу p

02.09.2020, 12:00
Вибір надійної та правильної системи контролю доступу - Фото

На правах спонсорства

Напевно кожен керівник хоче налаштувати надійну безпеку і правильну дисципліну в своєму закладі. Відмінним рішенням для цього стане установка певної системи контролю, за допомогою якої в приміщеннях буде гарантовано надійний захист і порядок:

 • відсутність сторонніх осіб;
 • універсальний контроль переміщення підлеглих, а також їх робочий режим;
 • автоматична реєстрація відвідувачів;
 • спостереження за пересуванням транспортних засобів на прилеглій території;
 • сучасна система пропускного пункту.

Детальніше про існуючі елементи СКУД ми розглянемо в цій статті.

Особливості елементів системи контролю

На сьогоднішній день розроблено велику кількість засобів системи контролю, серед яких найбільш поширеними і основними є наступні:

 1. Ідентифікатори. Це свого роду ключі, які призначені для штатних співробітників підприємства як пропуск на підприємство. Вони можуть бути у вигляді брелоків і пластикових карток.
 2. Контролери. Такий елемент перевірки оснащений спеціальною системою, яка в автоматичному режимі визначає - відкрити або відмовити в доступі тій чи іншій людини.
 3. Зчитувачі. Подібні пристрої необхідні для зчитування ключа-ідентифікатора, а потім для передачі його контролеру. Вони можуть мати абсолютно різний вигляд - все залежить від типу носія інформації.

Електрозамки або засувки. Тут слід враховувати матеріал дверного полотна, кріплення, а також силовий вплив - тільки спираючись на ці параметри, можна підібрати правильний варіант виконавчого пристрою.

Крім того, не можна не сказати про те, що в останні роки великим попитом користуються біометричні системи контролю, які значно спрощують процеси, а також є чудовим варіантом вирішення численних проблем.

Найбільш вживані зчитувачі - це електронні ключі або безконтактні карти.

Рекомендації при покупці правильної системи контролю

Потрібно визнати, що вибір найбільш придатною системи контролю не настільки трудомісткий. Але все ж витратити трохи часу буде потрібно. Щоб не помилитися при виборі, слід дотримуватися такої інструкції:

 1. Насамперед дуже важливо враховувати площу території фірми, а також кількість штатних співробітників і середній наплив відвідувачів.
 2. Потім слід обміркувати, які все ж ідентифікатори і замки згодяться для максимальної безпеки у вашому закладі.
 3. Визначити, що саме вам потрібно - система для обліку або обмеження доступу сторонніх.

Як тільки ви визначитеся з усіма пунктами, менеджери порекомендують відповідні варіанти.

Так, вже сьогодні ви можете доручити установку системи контролю доступу організаціям які спеціалізуються на цьому. Компанія «Укрспецмонтаж 1» за адресою, яка більше 25 років працює в цій сфері готова провести якісне проектування та встановлення СКУД будь-якої складності. Тільки ці хлопці безкоштовно вас проконсультують і порекомендують більш надійні варіанти.

 

 

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини