В Україні запрацював сервіс продажу, купівлі, перевірки землі p

19.11.2019, 10:00
В Україні запрацював сервіс продажу, купівлі, перевірки землі - Фото

На правах реклами

Вкладення коштів у нерухомість – майже завжди безпрограшна інвестиція. Головне – правильно підібрати земельну ділянку з врахуванням її площі, місцезнаходження та інших важливих характеристик. Тепер це стало зробити суттєво легше, адже для вас запрацював новий онлайн сервіс такої спеціалізації. Це інтернет-ресурс FEODAL.com.ua. У ньому представлена масштабна база земельних ділянок, виставлених на продаж та оренду по всій території України.

Зручність користування зумовлена одразу кількома важливими аспектами. Це:

  • розташування ділянок на карті у відповідності до Державного земельного кадастру;
  • відображення кадастрового номеру, за яким ідентифікуються ділянки;
  • можливість детального аналізу території та даних про ділянку.

Така системність викладу важливої інформації дає користувачам відчутні переваги, оскільки забезпечує зручність пошуку необхідних даних. Окрім того, це дає впевненість завдяки можливості ретельної перевірки інформації щодо ділянки.

Користуючись FEODAL ви зможете уникнути обману, адже завжди будете знати, яка реальна площа земельної ділянки, її цільове призначення та взагалі чи існує такий об’єкт нерухомості. Так, ви не витрачатимете час на перемовини з продавцем, який потенційно може вводити в оману щодо реальних характеристик об’єкту.

А ще однією важливою перевагою сервісу FEODAL є те, що користуватися ним можна безкоштовно, за винятком конкретних платних послуг. Оголошення про продаж землі чи будинку може подати будь-яка людина. Тож інформація відкрита для вашого огляду та дає чимало можливостей, щоб зорієнтуватися у доступних земельних ділянках.

Окрім звичайних ділянок на сайті feodal.com.ua представлені землі, котрі продаються на аукціонах Прозорро, пропозиції Держгеокадастру, найближчим часом планується додати об’єкти органів місцевого самоврядування.

Особливо корисним сервіс буде спеціалістам ринку нерухомості та потенційним покупцям, адже відмінний рівень збільшення ділянки на картах, дає можливість потенційному покупцеві краще з нею ознайомитися. А додаткові послуги, які надаються спеціалістами сервісу FEODAL, дозволяють вам отримати більше потрібної інформації, аби підібрати ділянку відповідно до своїх потреб і побажань. Все це дає нагоду зважено прийняти рішення щодо купівлі такого об’єкта нерухомості.

Звертаючись до фахівців сервісу, ви можете замовити перевірку ділянки на основі інформації з реєстрів ДЗК, прав, іпотек, підготувати документи на продаж, а для уникнення можливих межових спорів, перевірити межі ділянок на місцевості.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?