В Україні запрацювала передова система в сфері зовнішньої реклами p

20.09.2018, 10:00
В Україні запрацювала передова система в сфері зовнішньої реклами - Фото

Сервіс ooh.expert працює за принципом хаба між замовником реклами та агентствами

На правах реклами

У вересні цього року запрацювала інноваційна онлайн платформа з підбору та купівлі зовнішньої реклами. Сервіс має назву ooh.expert і працює за принципом хаба між замовником реклами та агентствами. Даний стартап, є революційним проектом в сфері зовнішньої реклами та не має аналогів в Україні.

Нова онлайн-платформа створена з метою максимально спростити процес планування та покупки зовнішньої реклами. Після реєстрації, Ви зможете працювати з десятками рекламних агентств, які використовують найповнішу та найактуальнішу базу носіїв зовнішньої реклами України - а це близько 100 тис. конструкцій з усіх областей.

Ви отримуєте пропозиції від агентств в єдиному форматі, можете легко провести повноцінний тендер, швидко порівняти і вибрати найкращий варіант для своєї рекламної кампанії. І все це абсолютно безкоштовно!

У Вашому особистому кабінеті зберігаються всі вибрані площини і всі розміщені замовлення, як діючі, так і заплановані, архів всіх рекламних кампаній. Також тут відображається час поклейки, зберігається історія листування з рекламними агентствами, фотозвіти та документообіг. При цьому всі дані мають єдиний формат, що спрощує процес їх скачування або передачі.

Портал дає унікальну можливість підбору рекламних площин на інтерактивній карті. Її функціонал передбачає зручні інструменти, за допомогою яких здійснюється точний підбір конструкцій, а саме: виділення на карті цікавих областей, вулиць, трас, пошук площин біля конкретних об'єктів, фільтр по типу конструкцій.

Після визначення бажаної області Ви можете бачити всю інформацію по розташованим поруч площинах: графік зайнятості, медіа показники, тип освітлення, схему розташування, фото на місцевості і т.д. Тут же можна зробити замовлення на відповідні рекламні конструкції.

Майданчик робить взаємини двох сторін абсолютно зрозумілими і прозорими. Ви можете замовити розміщення зовнішньої реклами онлайн у будь-який час, порівняти ціни від різних агентств та вибрати виконавця.

Можливість перегляду всіх рекламних площин в Україні в режимі on-line дає інтеграція сервісів ooh.expert і spyoutdoor.com. Останній є сервісом для операторів - власників зовнішньої реклами та рекламних баїнгових агентств. Завдяки такому рішенню постачальники рекламних послуг дають замовникам виключно актуальну інформацію, яка оновлюється в режимі реального часу.

Ставайте учасником нового формату відносин рекламодавця та рекламного агентства.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих