RU

В Україні починається виробництво автомобілів «Швидкої допомоги" pr

20.09.2018, 15:10
В Україні починається виробництво автомобілів «Швидкої допомоги

На правах реклами

18 вересня 2018 року в Києві відбулася прес-конференція, присвячена старту виробництва в Україні сучасних автомобілів «Швидкої допомоги». Автомобілі випускаються на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350 і відповідають усім міжнародним та українським стандартам. Під час прес-конференції представники заводу-виробника розповіли про плани з виробництва автомобілів для медичних установ на 2018-2019 роки та про особливості моделі, завдяки яким вона може стати затребуваною в державних і приватних медичних установах.

У роботі прес-конференції також взяли участь представники компанії «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб'ютора автомобілів Hyundai, Київради, Hyundai Motor Company і медичної клініки «Борис».

«Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя. Наші автомобілі справляються зі своїми завданнями як в міських умовах, так і в умовах поганих доріг, що характерно для віддалених районів сільської місцевості », - заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

У планах компанії, за словами В. Котляренко, випуск 80 автомобілів «Швидкої допомоги» і мобільних амбулаторій у 2018 році. У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.

«Ми свідомо обрали базовою моделлю для виробництва наших автомобілів Hyundai H350. Цей автомобіль на протязі останніх декількох років визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі по 12 параметрам, серед яких - безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність », - зазначив В. Котляренко.

Мікроавтобус оснащується економічним дизельним силовим агрегатом об'ємом 2,5 літрів екологічного стандарту Євро-5 або Євро-6 (за бажанням покупців). Замовник також може вибирати і трансмісію - механічну або автоматичну. Перша допоможе економити паливо, але АКП зручніше при експлуатації у великому місті. Незважаючи на те, що автомобіль оснащений сучасними системами активної безпеки і електронними помічниками (система курсової стійкості, круїз-контроль, подушки безпеки, бортовий комп'ютер та ін.), вся електроніка дуже надійна і проста в обслуговуванні.

У свою чергу директор зі збуту комерційної техніки «Хюндай Мотор Україна» Андрій Ушкалов заявив, що компанія підтримує ініціативу Briorson Motors.

«Парк автомобілів «Швидкої допомоги» в країні поступово оновлюється, і ми хочемо внести свій вклад в цей процес, надаючи таким підприємствам, як Briorson Motors, в якості базової моделі Hyundai H350. Це надійний, комфортний і практичний автомобіль, який може поставлятися з короткою і довгою базою (з корисним об'ємом кузова в 10,5 м3 і 12,9 м3 відповідно) - це найкраща місткість в класі, комплектуватися будь-яким набором медичного обладнання за бажанням замовника. Оцинкований кузов фургона пройшов антикорозійну обробку, 98% кузову складається з легованої, стійкою до іржі сталі. Наша компанія надає великого значення післяпродажному обслуговуванню. На Hyundai H350 діє гарантія 5 років або 100 000 км. Фактично, автомобілі знаходяться на гарантійному обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації автомобіля «Швидкої допомоги », - підкреслив А. Ушкалов.

Пан Чу Жуон (CHU JUEON), глава підрозділу HMC CV Europe, зазначив, що випуск спецтранспорту - один із пріоритетних напрямків роботи компанії: «До безпеки спецтранспорту висуваються особливі вимоги, ми посилено працювали над кузовом Hyundai H350, щоб зробити авто максимально безпечним. У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією, «Швидка допомога» отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальні крени у поворотах і мінімальний кут розвороту у порівнянні з основними конкурентами, що дає нам серйозні переваги на ринку».

Важливо, що з обслуговуванням «Швидких» від Briorson Motors, як зазначив А. Ушкалов, також не буде ніяких проблем. Великий склад запчастин (підвезення здійснюється щоквартально), взаємозамінність деталей з деякими легковими моделями марки, а також можливість обслуговувати спецавтомобілі на 28 офіційних СТО Hyundai по Україні (з них 7 СТО - у Києві) гарантують безперебійну роботу транспорту.

В рамках поліпшення роботи служби «Швидкої допомоги» в Києві велику роль відіграє оновлення автопарку. «Сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва задіяні 219 спецавтомобілів, частина з яких введені в експлуатацію 6-10 років тому. Однак, вказана кількість карет «Швидкої допомоги» істотно відстає від нормативної. За нормами у Києві повинен функціонувати 1 спецавтомобіль на 10 тисяч населення. У столиці офіційно проживають 2,8 млн. чоловік (а реально - 3,5 млн.), тому Києву не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги », - заявила Юлія Лобан, секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Автомобілі «Швидкої допомоги» від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів: до їх числа увійшла і медична клініка «Борис». У планах клініки - закупівля шести карет «Швидкої допомоги» у Briorson Motors до кінця 2018 року.
«Ми чекаємо випуску нових автомобілів «Швидкої допомоги», - поділився очікуваннями Михайло Радуцький, президент медичної клініки« Борис ». - Основними критеріями для покупки автомобілів приватними компаніями, завжди були три критерії: ціна, якість, технологічність. Дякуємо, що в Україні з'явилася компанія, що відповідає трьом параметрам, які потрібні для приватної медицини. Сьогодні ми ведемо переговори і перебуваємо практично в стадії підписання контракту про купівлю цих автомобілів».

Briorson Motors - вітчизняний виробник автомобілів спеціального призначення, зокрема автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги та санітарних автомобілів на базі Hyundai H-350. Компанія виробляє медичні автомобілі типів А1, А2, В, С, які повністю відповідають міжнародним та національним стандартам.
Крім автомобілів «Швидкої допомоги», Briorson Motors випускає продукцію: мобільні медичні лабораторії та медичні кабінети на базі фургонів, мікроавтобусів, автобусів, позашляховиків, вантажних автомобілів, трейлерів, контейнерів, медичні мотоцикли, відповідно до запитів клієнтів. Всі автомобілі і мотоцикли комплектуються надійним медичним обладнанням і приладдям.

ТОВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні найкращих європейських і світових стандартів.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини