RU

В ЖК Edeldorf почали зведення житлових поверхів p

23.01.2019, 14:58
В ЖК Edeldorf почали зведення житлових поверхів - Фото

Житловий комплекс бізнес-класу будується по вул. Старонаводницька, 42 у Печерському районі Києва. На сьогоднішній день виконується в’язка каркасів для вертикальних елементів житлових поверхів у першому будинку. Також встановлено баштовий кран для зведення другого будинку та триває розробка котловану під заливку фундаменту. Про це повідомила liga.net Марина Кравченко, комерційний директор Edelburg Development.

Багатоповерховий комплекс, що складається з двох будівель, буде розташовуватись на спільному стилобаті. Зі слів Марини Кравченко у столиці зустрічається все ще не так багато комплексів, спроектованих по такому принципу, так як реалізація подібних об’єктів у рази збільшує вартість проекту у цілому.

Проте, є й незаперечна перевага стилобату – це можливість експлуатувати його покрівлю. Покрівля стилобатної частини Edeldorf – це подвір’я з лаунж-терасою, яка захищена спеціальним екраном, що поглинає шум, дитячим і спортивним майданчиками, алеями та зонами відпочинку. Таким чином, ця територія буде повністю закритою від автівок, що зробить перебування дітей на подвір’ї безпечним.

«У стилобатній частині Edeldorf буде розташований 2-рівневий паркінг на 296 машиномісць, деякі з них будуть облаштовані вертикальним підйомним механізмом для двох автомобілів. Також тут будуть приміщення комерційної нерухомості з різним цільовим призначенням. Всього у комплексі передбачено більше 3000 кв м для розміщення сімейного ресторану, салону краси, тренажерної зали, дитячого садка, магазину і офісних приміщень , що створює сприятливу інфраструктуру для жителів комплексу. Варто зазначити й те, що для комерційних приміщень передбачена окрема вхідна група, яка розмежовує потоки жителів і працівників офісів, наприклад. У комплексі буде встановлено надійну систему контролю доступу на паркінг і в місця загального користування, тому у безпеці себе будуть почувати і жителі, і їх гості», говорить Марина Кравченко.

Edeldorf буде введено в експлуатацію у II кварталі 2020 року. Комплекс вирізняється серед інших функціональною квартирографією: 1-2-3 кімнатні квартири з можливістю індивідуального перепланування і об’єднання, а також 2-рівневі пентхауси на верхніх поверхах. Із вікон квартир відкриваються розкішні краєвиди на Дніпро, монумент «Батьківщина-мати» та Царське Село. Також комплекс має вигідне місцерозташування – в 5-ти хвилинах до центру міста, бізнес-центрів та престижних учбових закладів. Поруч станції метрополітену зеленої гілки «Печерська» та «Дружби Народів».

На правах реклами

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини