RU

В Бердянську створять "Ваговий блокпост" p

28.09.2020, 10:59
В Бердянську створять

На правах спонсорства

2020 рік може стати для України не тільки роком будівництва нових доріг, але і збереження тих, які вже існують: під патронатом президента Володимира Зеленського почалася програма "Велике будівництво". Також гарант оголосив війну перевантаженим фурам, які руйнують нове асфальтове покриття.

У курортному містечку, на узбережжі Азовського моря, у Бердянську, компанія- інвестор "Спеціальна Аналітична Служба" виступила ініціатором із вирішення проблемного питання щодо перевантажень вулиць міста.

Бердянськ за останні роки потерпав від перевантажених зерновозів, які їдуть у морський торгівельний порт не лише із Запорізької, а й з інших областей України.

За даними місцевих ЗМІ, у цьому населеному пункті практично щотижня трапляються аварії за участю багатотонних фур, а дороги, що ведуть до міста, розбиті. Цього року, згідно з програмою "Велике будівництво", було відремонтовано трасу Н-30 Василівка-Бердянськ, на яку так довго чекали жителі міста. На жаль, нове асфальтне покриття не передбачає постійного тиску зерновозів, які проїждають занадто перевантажені.

Спеціалістами компанії "САС" було проведено роботу щодо вивчення проблематики, обстеження проблемних ділянок. Виходячи з отриманих даних, було визначено місце установки і розроблено проєкт практично вагового блокпоста, який був представлений голові Запорізької ОДА Боговіну В.В.. 19 серпня до Запоріжжя приїхав президент Володимир Зеленський. Віталій Боговін представив гаранту проєкт вагового комплексу. Володимир Зеленський ухвалив даний проєкт компанії "САС", після цього відразу ж було створено обласну робочу групу зі збереження доріг, щодо вирішення супутніх організаційних питань і отримання всіх необхідних дозволів. Також Президент України зазначив, що вже найближчим часом хотів би побачити такі ж автоматизовані комплекси в усіх інфраструктурних і логістичних центрах країни. Нагадуємо, що 7 серпня уряд ухвалив проєкт розпорядження "Про заходи щодо недопущення руйнування автомобільних доріг". Йдеться про цілодобовий ваговий контроль Укртрансбезпекою спільно з Нацполіцією, СБУ, ДФС, Укравтодором і місцевими органами виконавчої влади.

Після того, як було отримано схвалення на всіх рівнях органів державної влади, компанія "САС" розпочала практичну реалізацію даного проєкту, який являє собою повністю автоматизований ваговий комплекс зі своїм унікальним програмним забезпеченням, що унеможливлює впив людського фактора.

Концепція вагового комплексу полягає в тому, що вантажний автомобіль, коли заїжджає на ваги, фіксується трьома відеокамерами (одна з яких автоматично розпізнає номерний знак), після чого відбувається зважування по осях на статичних і стаціонарних вагах. Результати виводяться на табло і, у разі перевищення допустимої ваги, дані автоматично передаються в правоохоронні органи для подальшого накладання штрафу. Якщо транспортний засіб має допустиму вагу, то перед ним опускається болард (виїжджає стовп із дорожнього полотна) і він може далі слідувати своїм маршрутом. У разі перевантаження болард не опускається, і транспорт з'їжджає на майданчик для розвантаження, після чого він повинен пройти повторне зважування і, у разі порушення, отримати черговий штраф. Дана система контролю зважування автомобіля спрямована на викорінення такого явища, як перевантаження.

Компанія "Спеціальна Аналітична Служба" залучила до виготовлення вагового комплексу відомого фахівця в області вагового обладнання Анатолія Цимбалюка, який є членом Національного технічного комітету зі стандартизації, власником і директором Одеського заводу "Точмаш".

Зараз проєкт знаходиться на стадії завершення. Вже 5 жовтня на території заводу "Точмаш" буде зібрано і випробувано перший в Україні унікальний роботизований ваговий комплекс за участю представника Харківського інституту метрології. За підсумками випробування виріб буде сертифіковано та він отримає всю технічну документацію. Після установки комплекс буде передано на баланс міста.

Передусім, органи місцевого самоврядування вже розпочали підготовку ділянки та підведення всіх необхідних комунікацій до життєво важливого стратегічного об'єкта.

Бердянськ для реалізації унікального для України проєкту обрали не випадково. Засновниками компанії "Спеціальна Аналітична Служба" є жителі Бердянська!

"Бердянськ – чудове місто! Хочеться, щоб у нашому улюбленому місті була нова інфраструктура з дорогами, якими приємно їздити не лише гостям і відпочивальникам, але і перш за все, самим жителям Бердянська, а головне – нашим дітям, для яких ми і зобов'язані зберегти нові дороги !!!" – каже генеральний директор компанії "САС" Олексій Таран.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини