RU

Успішний бізнес у часи короновіруса – рецепт від Понінківської фабрики p

28.08.2020, 12:56
Успішний бізнес у часи короновіруса – рецепт від Понінківської фабрики - Фото

На правах спонсорства

Понад 130 млн грн податків, зборів та інших загальнообов’язкових платежів. Саме стільки за 2019 рік заплатила Понінківська картонно-паперова фабрика до бюджету України. Про це йдеться в сюжеті телеканалу ICTV.

Містоутворюючє підприємство у невеликому селищі Понінка на Хмельниччині вже 223 роки тримає на собі місцеву економіку. За словами директора Понінківської картонно-паперової фабрики, незважаючи на коронавірус та економічну кризу, за минулий рік підприємство сплатило громаді майже 20 млн грн, що склало 40% місцевого бюджету.

«Звісна річ, завжди знайдуться якісь критики, але ми не звертаємо на таке увагу. Головне для нас – чесно робити свою справу», – заявив директор Понінківської картонно-паперової фабрики Руслан Сава.

За словами директора, цінності Понінківької фабрики допомагають підприємству та місцевій громаді досягати успіху навіть у найскладніші часи. Керівник зауважив, що чесна робота й підтримка місцевої економіки завжди була пріоритетом для Понінківської фабрики. Саме тому керівництвом прийняте стратегічне рішення про диференційований підхід до різних вікових груп. На сьогоднішній день Понінківська картонно-паперова фабрика забезпечує роботою 950 сімей невеличкого селища Понінка.  Станом на липень 2020 року близько половини робітників (369 осіб) молоді спеціалісти, які набираються досвіду та офіційного трудового стажу. Третина працівників (307 осіб) це люди передпенсійного віку з великим досвідом роботи, але мінімальними можливостями працевлаштування через віковий барʼєр. 

Нагадаємо: Понінківська картонно-паперова фабрика одне з найстаріших підприємств України в галузі паперової промисловості. Перша згадка про підприємство датується ще 1787 роком. Підприємство є місто- та бюджетоутворюючим для семитисячної Понінківської громади. Крім того, піклуючись про екологію, Понінківська картонно-паперова фабрика розпочала масштабну реконструкцію очисних споруд, якими користується і селище Понінка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини