RU

Успіх під ключ. Як стати лідером ринку – історія компанії alterhaus p

21.05.2021, 10:00
Успіх під ключ. Як стати лідером ринку – історія компанії alterhaus - Фото

На правах реклами

Незважаючи на нестабільність ринку українці продовжують інвестувати кошти в нерухомість. Навіть під час пандемії коронавірусу в 2020 році інтерес до цієї галузі не вщухнув, а 2021 рік підхопив тенденцію. Неважливо, чи купується нерухомість для власного користування, чи як засіб подальшого заробітку – в будь-якому разі головним питанням лишається її облаштування. Ремонтні роботи часто супроводжується різноманітними ризиками, неприємностями та несподіваними витратами. Зазвичай клієнту важко самому знайти порядного підрядника, а також вірно спланувати бюджет, який неодмінно збільшується, чим заважає контролювати процес.    

Однак, якщо існує проблема, то обов’язково знайдеться і той, хто хоче та може її вирішити. Так почалася історія alterhaus – компанії-лідера у галузі комплексних ремонтів.

В чому унікальність alterhaus? Це не просто чергова будівельна чи ремонтна фірма, це – сучасна сервісна компанія, що бере на себе всі турботи, пов’язані з ремонтом.  alterhaus облаштовує житлові будинки, квартири та офіси, надає послуги від розробки дизайнерського проекту до останнього вбитого гвіздочка.

Понад усе компанія прагне заощадити час та зусилля своїх клієнтів. На першому етапі консультанти досконально вивчають побажання замовника, спільно розробляють майбутній стиль приміщення, узгоджують планування, матеріали тощо.

Далі починаються ремонтні роботи, що тривають визначений термін – лише 50 робочих днів! По закінченню цього часу клієнт отримує зручне та красиве приміщення, яке можна одразу використовувати за призначенням. 

Історія alterhaus бере свій початок у липні 2015 року. Тоді Олена Гута та Юлія Кирилюк вирішили започаткувати сервісний проєкт, який би дійсно спростив людям життя. Підприємниці хотіли розвіяти стереотип, буцімто ремонт –  це неодмінно тяжкий та довготривалий тягар, який "можна почати, але неможливо завершити". Так з’явилась головна ідея alterhaus – швидкий, якісний ремонт без жодних стресів для клієнтів.

Концепція видалася вдалою та одразу знайшла попит. У жовтні того ж року компанія підписала контракт із першим клієнтом, а вже 31 грудня успішно здала перше замовлення. Потім було виконано ще декілька ремонтів, із кожним замовленням alterhaus набирав сил та обертів. Компанія стрімко розширилась: найняла постійних архітекторів та менеджерів із супроводів проєктів. Швидкі результати надихнули засновниць до подальших звершень, та довели, що завдяки сумлінній праці можна досягти будь-якої мети.

Справжньою новою віхою для компанії став контракт на $120 000. Він продемонстрував, що підприємство стає дійсно міцним та прибутковим бізнесом. Протягом 2018 року alterhaus вже зміг реалізувати 60 різних проектів, тобто щомісяця виконував по 5 замовлень. Навіть у кризовому 2020 році сервіс не занепав, а навпаки – отримав вдвічі більше прибутку, ніж у 2019 році. Тож існують всі підстави сподіватися, що в цьому році виручка знову подвоїться.

Клієнти сервісу alterhaus – це сучасні люди, що багато подорожують, готові до нових форм та ідей. Вони не згодні отримувати посередній пострадянський сервіс, цінують свій час та гроші, тому покладаються на професіоналів. Кожен замовник компанії отримує ексклюзивний сервіс та унікальний підхід. Не дивно, що alterhaus вже має власний "фан-клуб" клієнтів, які повертаються до їхніх послуг знову і знову.

Іще одна "фішка" компанії полягає в тому, що вона не надає клієнтам кошторисів – натомість замовники отримують фіксовану вартість ремонту. Чому саме так? Справа в тому, що кошторис ніколи не демонструє остаточної вартості, в більшості випадків кінцева вартість об'єкта буде значно вищою. Тож співробітники Аlterhaus не працюють за кошторисом, однак надають клієнтам вичерпну специфікацію щодо всіх використаних матеріалів, а якість робіт замовники завжди можуть оцінити за попередніми виконаними об’єктами.

Компанія Аlterhaus готова до замовлень будь-якого масштабу та складності. Наприклад, одного разу вони облаштовували великий офіс у бізнес-центрі "Торонто". Треба було вчасно підготувати приміщення до переїзду фірми зі штатом у 60 співробітників. Незважаючи на короткі терміни та великі зусилля, компанія впоралась із завданням, а замовник отримав готове приміщення до знакового 1 вересня. 

Іншим разом сталася непроста ситуація під час ремонту квартири у ЖК "Новопечерські Липки". Замовлення було під час локдауну, тож більшість мешканців будинку знаходились у своїх оселях, та були не в захваті від ремонтних робіт. Однак співробітники компанії виявили дипломатичність, та спромоглися домовитись із усіма сусідами, аби ремонт не зупинявся й був завершений у визначені терміни. Адже кожен проєкт, великий чи маленький, дуже важливий для компанії і має неодмінно бути успішним.

alterhaus вже 5,5 років вдало виступає на ринку професійних ремонтів. Вони першими сформували нішу ексклюзивного ремонтного сервісу, конкуренти в цій галузі з’явилися пізніше. Наразі компанія лишається лідером та взірцем для наслідування, якого ще ніхто не перевершив. 

Одного разу стався показовий випадок. Тоді клієнт замовив облаштування більше 10 квартир одночасно, та щоб мінімізувати ризики, поділив обсяг робіт між alterhaus та іншою фірмою. В результаті, конкуренти не впоралися вчасно, а співробітники alterhaus без проблем вклалися у терміни.

Компанія налагодила чітку систему контролю та виконання усіх робіт, тому може виконувати багато замовлень одночасно. Незважаючи на кількість клієнтів, робітники скрупульозно дотримуються розроблених стандартів, завдяки чому швидко пораються навіть під час "завалів".     

Головний критерії, за яким обираються підрядники, партнери та решта персоналу – це підтримка корпоративних цінностей. Для alterhaus важливо, аби всі співробітники щиро отримували задоволення від своєї праці. Засновники впевнені, що робота "через силу" ніколи не приносить гарного результату. Взаємна повага та довіра – це те, на чому тримається головна концепція компанії.    

alterhaus весь час навчається чомусь новому, береться за складні завдання, які до того не виконували. Співробітники компанії постійно підвищують свій професійний рівень. Це дозволяє не зупинятися на досягнутому, розвиватися та завжди бути в тренді. Сучасний динамічний світ вимагає швидкого опанування нових навичок, тому alterhaus у своїй роботі завжди відштовхується від побажань клієнтів.

Компанія alterhaus – це унікальний приклад того, що навіть під час глибокої кризи реально не тільки побудувати міцний бізнес-проєкт, а й розвинути цілу галузеву нішу, віднайти нові рішення та підвищити стандарти. Ця компанія довела, що завзяття та сумлінна праця – це шлях до любові клієнтів та поваги конкурентів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини