RU

Уперше український недержавний пенсійний фонд придбав акції компанії Apple Inc. pr

29.04.2021, 16:30
Уперше український недержавний пенсійний фонд придбав акції компанії Apple Inc. - Фото

На правах партнерства

До портфелю недержавного пенсійного фонду "Взаємодопомога", засновником якого є компанія ЛІГА ПЕНСІЯ, тепер входять акції американського технологічного гіганта Apple Inc. Це вперше в історії України недержавний пенсійний фонд здійснив купівлю акцій компанії такого рівня.

Задача недержавних пенсійних фондів (НПФ) -  примножувати пенсійні заощадження громадян та забезпечувати їх максимальну надійність, тому їхня інвестиційна діяльність жорстко регламентується законодавством. На сьогодні є небагато інвестиційних інструментів, які доступні українським НПФ. Однак навіть у рамках існуючих обмежень, НПФ знаходять можливості забезпечити прибутковість і надійність інвестицій, серед них – придбання акцій крупних компаній-лідерів ринку.

У квітні 2021 року НПФ "Взаємодопомога" придбав акції американської компанії Apple Inc. до свого інвестиційного портфеля. "Такі інвестиції покликані зменшити залежність від внутрішніх ризиків, які ми маємо інвестуючи в активи лише в Україні. Диверсифікація активів фонду – це спосіб їх збереження та підвищення дохідності. Законодавство дозволяє до 20% активів недержавного пенсійного фонду інвестувати в акції міжнародних компаній і ми перші, хто це зробив." – зазначила голова ради фонду Ольга Бондаренко

Це лише перший крок, у планах розширення інвестиційного портфеля фонду шляхом купівлі акцій компаній з бездоганною репутацією та світовим ім’ям, які протягом багатьох десятиліть своєї діяльності підтвердили свою надійність і ліквідність.

За результатами першого кварталу 2021 року НПФ "Взаємодопомога" показав річну дохідність на рівні 18,54% та увійшов до ТОП-10 НПФ з найвищою дохідністю, за даними  www.ligapension.com

Компанія "Ліга Пенсія" входить до Групи Компаній "ЛІГА" – об’єднання незалежних інноваційних бізнесів, що є лідерами на різних ринках. ГК "ЛІГА" активно розвиває напрям недержавного пенсійного забезпечення, розглядаючи його як свій внесок у реалізацію стратегії гідної старості України. Компанія "Ліга Пенсія" впроваджує кращий міжнародний досвід і покликана дати українцям надійний інструмент для накопичення і примноження пенсійних заощаджень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини