RU

Укргазбанк пройшов сертифікацію СУ інформаційною безпекою p

09.08.2019, 11:49
Укргазбанк пройшов сертифікацію СУ інформаційною безпекою - Фото

На правах реклами

Система управління інформаційною безпекою Укргазбанку успішно пройшла сертифікацію, а відтак банк підтвердив відповідність вимогам Міжнародного стандарту з управління інформаційною безпекою ISO/IEC 27001:2013. Таку інформацію було оприлюднено на сайті банку.

Аудит проведено компанією «Бюро Верітас Сертифікейшн»  (Bureau Veritas Certification) – світовим лідером у сфері тестування, інспекції та сертифікації. За його результатами, функціонування та взаємодія  існуючих бізнес-процесів з точки зору організації  їх захисту та протидії ризикам інформаційної безпеки були оцінені позитивно.

«Ми втретє отримали об’єктивне незалежне підтвердження того, що управління системою інформаційної безпеки банку відповідає вимогам міжнародного стандарту з інформаційної безпеки ISO 27001, а це означає, що наші клієнти та партнери можуть бути впевнені – їхні дані та вся конфіденційна інформація надійно захищені від несанкціонованого доступу, а бізнес-процеси, в рамках яких клієнти співпрацюють з Банком, відповідають всім новітнім вимогам та стандартам у сфері інформаційної безпеки.  Ми щиро вдячні Бюро Верітас Сертифікейшн за плідну співпрацю та  гідну оцінку політики Укргазбанку у сфері інформаціної безпеки, адже нині отримали неупереджене та незалежне підтверждення того, що банк здатен ефективно реагувати та протистояти сучасним викликам та загрозам», - зазначила заступник Голови правління, Chief Information Security Officer (CISO) Тамара Савощенко.

«Успішна сертифікація Укргазбанку, з одного боку, надає гарантію безпеки даних для замовників, інвесторів, спонсорів, ділових партнерів, розробляє умови для повного контролю за управлінням інформаційних ресурсів та підвищує ефективність роботи бізнес-структури, а з іншого – сприяє  розширенню бізнесу, адже, як правило, задля проведення тендерів, організатори вимагають надати  сертифікат відповідності системам менеджменту інформаційної безпеки» -  повідомив Максим Ведянкін, генеральний директор Бюро Верітас Україна.

Як повідомляє прес-служба,  Укргазбанк – перший український банк, який у 2014 році отримав міжнародний сертифікат на відповідність стандарту ISO/IEC 27001.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини