RU

Укргазбанк: Іпотечний офіс видав українцям вже 300 сертифікатів p

11.02.2020, 14:40
Укргазбанк: Іпотечний офіс видав українцям вже 300 сертифікатів - Фото

На правах спонсорства

За 2 тижні роботи іпотечного офісу УКРГАЗБАНКУ українці вже отримали 300 сертифікатів на суму 164 млн грн. Найчастіше за новим житлом звертаються мешканці столиці, Харкова та Дніпра.

«Робота нашого іпотечного офісу стартувала лише 2 тижні тому, а результат перевершив навіть наші очікування. Дійсно, власне житло, мабуть, одна з найбільш актуальних потреб українців і наше завдання - задовольнити її з мінімальним навантаженням на бюджет молодих сімей. Адже для нас, як державного банку, дуже важливо спільно з урядом зробити значущий соціальний внесок в життя українців. Тому ми створили перший в Україні іпотечний офіс з умовами кредитування, які будуть доступні і не обтяжливі для більшості українців і значно вигідніші оренди житла», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Придбати житло в кредит через іпотечний офіс УКРГАЗБАНКУ можна під 15,5% річних у гривні при чому без жодних комісій за оформлення. Отримати іпотечний кредит можна на строк до 20 років. Перший власний внесок від 20% від вартості житла.

Дізнатися про можливу суму іпотечного кредиту в УКРГАЗБАНКУ можна без зайвих візитів до банку, заповнивши заявку на сайті, а далі – отримати свій іпотечний сертифікат.

На сайті банку також можна скористатися кредитним калькулятором, який допоможе розрахувати суму щомісячного платежу за кредитом.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини