RU

Укрексімбанк виставив на ProZorro чотири гектари землі під забудову p

21.12.2020, 16:19
Укрексімбанк виставив на ProZorro чотири гектари землі під забудову - Фото
Укрэксимбанк (Фото: пресс-служба банка)

На правах спонсорства

На електронному аукціоні ProZorro.Продажі виставлено на продаж земельну ділянку площею понад 4 гектари на столичному масиві Березняки. Продаж відбувається для погашення проблемної заборгованості перед Укрексімбанком за зобов’язаннями групи компаній "Амстор" в рамках справи про банкрутство ТОВ "Чумацький Шлях".

Земельна ділянка є цікавим активом для втілення девелоперських проектів, адже має вигідне місце розташування у Дніпровському районі Києва – між мостом ім. Патона та яхт-клубом, на перетині вул. Березняківської та Дніпровської набережної. Напроти ділянки на березі Дніпра розташовується реконструйований парк площею понад 7 га для сімейних прогулянок з променадою, декоративними насадженнями, пляжем, зонами відпочинку та активних розваг.

За категорією земельну ділянку віднесено до земель житлової та громадської забудови з цільовим використанням для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-торговельного комплексу. Для цього є наявні транспортні та господарські комунікації: з південного боку розташований Дарницький міст, уздовж межі проходить діюча залізнична гілка та прокладено силовий кабель. Рельєф земельної ділянки рівний, без перепадів. Кадастровий номер 8000000000:90:140:0017.

Початкова ціна земельної ділянки на аукціоні становить 105 791 200 гривень. Прийом пропозицій триває до 27.12.2020.

Детальну інформацію про лот розміщено на електронному майданчику торгової системи Prozorro.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини