RU

Українці можуть відправитися на лікування за кордон. Не відкладайте здоров'я на потім p

09.09.2020, 17:04
Українці можуть відправитися на лікування за кордон. Не відкладайте здоров'я на потім - Фото

На правах спонсорства

У зв'язку з відкриттям кордонів в Туреччині Медичний Центр «Анадолу», який розташований у Стамбулі та працює під патронажем всесвітньо відомого госпіталю Johns Hopkins Medicine з США, знову почав приймати пацієнтів з-за кордону.

- У період пандемії наше медичний заклад продовжувало працювати в штатному режимі, - розповіла доктор-координатор «Анадолу» Гузаль Кескін. - Однак у зв'язку із закриттям кордонів між країнами і скасуванням міжнародного авіасполучення, на жаль, у іноземних пацієнтів не було можливості приїхати. Зараз, коли ситуація, нарешті, почала стабілізуватися і між Туреччиною і Україною стали регулярно відбуватися рейси, ми готові прийняти на лікування та надати необхідну медичну допомогу всім, хто її потребує.

За словами представників «Анадолу», в клініці приймають найсерйозніші заходи безпеки для захисту від коронавірусної інфекції COVID-19, рекомендовані Міністерством охорони здоров'я Туреччини і Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я. Зокрема, в медичному центрі постійно проводиться дезінфекція приміщень і працює спеціальна система вентиляції та фільтрації повітря. Крім того, в клініці підтримується соціальна дистанція. По приїзду пацієнтові і супроводжуючому проводиться тест на COVID-19 (1 раз) для виключення розповсюдження інфекції з метою убезпечити як самих пацієнтів, так і персонал клініки.

Варто також відзначити, що в зв'язку з онкологічним профілем Медичного Центру «Анадолу», за рішенням Міністерства охорони здоров'я Туреччини, на відміну від інших турецьких клінік сюди не направляють на лікування хворих з коронавірусом. Так що пацієнти отримують медичну допомогу у найбільш безпечних умовах і з дотриманням підвищених заходів безпеки.

«Багато серйозних захворювань, такі як онкологія, не можуть чекати закінчення пандемії коронавірусу. У зв'язку з цим ми радимо пацієнтам не відкладати лікування. Але при цьому, безумовно, їм необхідно дотримуватися правил безпеки, тому що люди з хронічними хворобами знаходяться в групі ризику»- зазначає доктор Гузаль Кескін.

Для тих, хто поки не може виїхати за кордон, Медичний Центр «Анадолу» пропонує проведення онлайн консультацій. Пацієнти можуть, не виходячи з дому, проконсультуватися з провідними іноземними фахівцями з приводу захворювання і необхідного лікування, а також отримати відповіді на всі хвилюючі питання по телефону за відповідну плату.

Крім того, в медичній установі доступна така послуга, як «друга думка» - заочна консультація лікарів на основі надісланої історії хвороби. Провідні лікарі Медцентру абсолютно безкоштовно розглядають медичні висновки і надають свій незалежний висновок щодо рекомендованого лікування. Завдяки цьому пацієнти мають можливість перевірити свій діагноз і правильність лікування, призначеного у себе в країні, у кращих закордонних фахівців.

Для того, щоб приїхати в медичний центр «Анадолу» або отримати віддалену консультацію лікарів, ви можете зв'язатися з фахівцями Міжнародного відділу клініки, які говорять українською та російською мовами, по телефону +90 539 746 73 47, +90 536 834 62 28 (Whatsapp ) або через сайт https://anadolu.pp.ua/

 

Довідка

Медичний Центр «Анадолу» - це сучасна багатопрофільна клініка в Стамбулі, яка надає високопрофесійну медичну допомогу завдяки новітнім технологіям та досвідченій команді лікарів з різних медичних напрямків. Її основні спеціалізації: онкологія, радіаційна терапія, трансплантація кісткового мозку, нейрохірургія, роботизована хірургія, кардіологія і кардіохірургія, урологія, гінекологія та ЕКО і ін.

Відмінною особливістю клініки «Анадолу» є афіліація зі всесвітньо відомим госпіталем Johns Hopkins Medicine з США. Завдяки цій співпраці Медцентр працює за високими американським стандартам і знаходиться на одному рівні з провідними медичними установами світу. У 2019 медичний центр посів друге місце в рейтингу кращих клінік планети за версією «Міжнародного альянсу з оцінки якості медичного туризму».

Любі друзі! Ми поспішаємо повідомити вам радісну новину. В Україні відкрилося офіційне представництво Медичного Центру Анадолу в місті Харків. По всім питанням ви можете звертатися за телефоном: +38 093 719 92 92, або за адресою: м. Харків, вул. Свободи 7/9, оф. 503.
E-mail:  а[email protected] ; [email protected]

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини