RU

Український виробник натуральної шкіри розширює присутність в Європі p

04.03.2020, 10:00
Український виробник натуральної шкіри розширює присутність в Європі - Фото

На правах спонсорства

Світовий ринок натуральної шкіри та виробів зі шкіри відрізняється великим різноманіттям та високою конкуренцією. В той час, як вимоги до якості та спектру кольорів продукції постійно зростають, законодавцями шкіряної моди багато десятиліть залишаються італійські виробники і дизайнери. Тим приємніше, що українська компанія «В-Центр» достойно представила нашу країну на найбільшій міжнародній виставці, яка нещодавно відбулася в Італії.

19-21 лютого 2020 р. у Мілані, Італія, вже 98-ий раз відбулася виставка LINEAPELLE – це найбільша міжнародна подія для професіоналів шкіряної галузі, в якій беруть участь провідні виробники натуральної шкіри, аксесуарів, синтетичних матеріалів та компонентів, а також обладнання для виробництва взуття, шкіргалантереї і меблів. У виставці LINEAPELLE беруть участь понад 1200 компаній з 40 країн світу, котрі представляють свої новинки на площі 46 тис. кв. м.

Єдиним українським виробником, що представив свою продукцію на стенді в рамках виставки LINEAPELLE, була компанія «В-Центр», заснована у 2014 році, яка є лідируючою на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод «В-Центр», розташований у місті Вознесенськ, Миколаївської області – найбільше виробництво шкіри повного циклу в Україні. Виробничі площі підприємства складають 55 тис. кв.м., а кількість працівників – 300 чол. Щороку завод «В-Центр» виробляє близько 90 дм² готової продукції, яка користується попитом як в Україні, так і за кордоном. Наприклад, «В-Центр» тісно співпрацює з відомими закордонними виробниками взуття.

На виставці в Італії «В-Центр» представив низку новинок галантерейних шкір в модних пастельних кольорах осінь-зима 2020/2021 р.р. Наприклад, нові галантерейні артикули Сорренто рослинного дубління, що має натуральне лице, спеціальне оздоблення, є еластичним та приємним на дотик, і Кальярі, який добре тримає форму і має ефект старої шкіри з парафіновим оздобленням. Новими кольорами поповнилась і популярна колекція гідрофобного Крейзі Хорс – новий артикул Крейзі Хорс Люкс з парафіновим оздобленням, шліфований, має сильний ефект затемнення, товщиною 1,4 – 2,0 мм. Також була представлена шкіра Ремінна рослинного дубління з новими видами оздоблення лиця.

«Участь у міжнародній виставці LINEAPELLE – ще одне підтвердження високої якості натуральної шкіри українського виробництва, яка відповідає усім міжнародним стандартам та є затребуваною в руслі сучасних модних тенденцій», - відзначив Андрій Шевченко, директор компанії «В-Центр».

Під час участі у виставці, на стенді «В-Ценр» відбулися численні зустрічі з потенційними клієнтами. Перемовини були успішними – наприклад, було укладено угоду між компанією «В-Центр» та галантерейною фабрикою з Іспанії.

  

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини