Український дім у Давосі відчинив двері p

23.01.2019, 14:14
Український дім у Давосі відчинив двері - Фото
Члени оргкомітету Українського дому в Давосі, зліва направо: Світлана Гриценко (Фонд Віктора Пінчука), Ярослава Джонсон (WNISEF), Алекса Чопівська (Український дім у Давосі), Ольга Афанасьєва (UVCA) та Олена Кошарна (Horizon Capital)

На Всесвітньому економічному форумі відкрився Український дім у Давосі. Серед гостей - Петро Порошенко, брати Клички, міністр фінансів Оксана Макарова

На правах реклами

У понеділок, 21 січня 2019 року, Український дім у Давосі відчинив свої двері, відкриваючи тиждень панельних дискусій, культурних івентів і нетворкінг-сесій для світової бізнес-еліти.

Ключові події тижня включають появу Петра Порошенка, братів Кличків, володаря Grammy Вайклефа Жана, творців йога-проекту Boho Beautiful, міністра фінансів України Оксани Макарової.

Український дім у Давосі демонструє можливості інвестування в нову Україну — ту, що інтегрує свою економіку в ЄС, використовуючи конкурентні переваги в технологіях, виробництві та агробізнесі.

«Якщо ви думаєте, що знаєте Україну, подумайте ще раз! Це останній великий ринок, що розвивається, у Європі. Це сучасна, динамічна демократія, що впевнено дивиться у майбутнє», — коментує виконавчий директор Українського дому в Давосі Алекса Чопівська.

У понеділок відбулася панель «Активісти-новатори: жіночі обличчя відваги» за участю засновниці фонду «Таблеточки» Ольги Кудіненко, співзасновниці Omnis Institute One Алаа Мурабіт і телеведучої Жюне Сарпон.

Програма вівторка включала дискусії «Характер у лідерстві», «Масштабування стартапів у галузі штучного інтелекту», «Ринки, що розвиваються: зростати швидше або пристебнути ремені», а також «Міжнародні лідери-жінки про майбутнє України». Спікери — Іева Ільвес з Міноборони Латвії, колишня перша леді Естонії; Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції; Мелані Вервір, посол з глобальних питань жінок у Держдепартаменті США.

Щовечора Український дім в Давосі проводить прийоми, де гості можуть скуштувати страви української кухні, долучитися до національної культури та поспілкуватися під музику Аліни Паш і львівського етно-джаз-гурту Shockolad.

Співорганізатори Українського дому в Давосі — Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Фонд Віктора Пінчука та Horizon Capital.

Український дім у Давосі підтримують UkraineInvest, Національна інвестиційна рада, Світовий конгрес українців, Аспен Інститут, Аспен Інститут Київ і Атлантична рада США.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам