«Український Давос» вдруге відкриється в Каневі p

04.04.2019, 11:13
«Український Давос» вдруге відкриється в Каневі - Фото

На правах реклами

7-8 червня світові експерти зберуться в Каневі на другий Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID, щоби виробити новий порядок денний, якого вимагає українське суспільство. Про це повідомила Наталія Заболотна, ініціатор Форуму, президент Фонду гуманітарного розвитку України.

Серед ключових тем другого Форуму Ukrainian ID обговорюватиметься "Нова безпекова стратегія країни", в якій людина окреслена як найвища цінність.

Дискутуватиметься нова концепція енергетичного розвитку “Консенсус 3Е: Енергетика, Екологія, Економіка”.

Також на Форумі в партнерстві з Інститутом Майбутнього України буде презентовано нову економічну стратегію з акцентом на гуманізацію економіки.

В панелі Community ID та платформі "Big Ideas for Small Cities" будуть розглянуті успішні кейси розвитку місцевих громад крізь призму процесу децентралізації.

«Очевидно, що ані економіка, ані інфраструктура нашої країни сьогодні не відповідають темпам розвитку, яких вимагає XXI століття від великої держави в центрі Європи. Наприклад, маючи фантастичний річковий ресурс, ми допустили практично повне зникнення водного транспорту. Як це сталося і завдяки яким конкретним механізмам та законодавчим ініціативам ми можемо відродити річкову інфраструктуру?

Є і соціальні питання, котрі потребують досить оперативних і чітких рішень. Чому децентралізація відбувається таким чином, що, фактично, позбавляє місцеві громади доступу до соціо-культурної інфраструктури? Чому, політики й можновладці безкарно порушують законодавчу норму щодо обов’язкової пропорції представництва жінок - не менше 35% - в органах законодавчої та виконавчої влади - за фактом поступається не те що європейським державоустроям, а навіть показникам радянських часів? Резонуюча для України тема гендерної рівності та недотримання виборчого Законодавства буде піднята в спеціальній платформі Demolishing the glass ceiling! /"Пробиваючи скляну стелю!"

Однією з ключових тем Форуму, стане нова безпекова стратегія, що базуватиметься на європейських принципах - Human Security - гуманітарній безпеці, де в пріоритеті екосистема життя суспільства та особистістний розвиток кожної людини. За участю вітчизняних стейкхолдерів і міжнародних експертів ми збираємося випрацювати конкретні практики, що повинні лягти в основу законів і стратегій української влади, на яку цього року чекає оновлення», - підкреслила Наталія Заболотна.

Під час Форуму українські та світові opinion лідери випрацюють стратегічні напрямки в розвитку освіти /панель Education ID: "Нова школа"/; громад /панель Community ID: Децентралізація. Виклики та перспективи /; можливостей перспектив розвитку культурного туризму /панель Cult&Turism ID: Культурний туризм, як драйвер економіки та технологічного і наукового реваншу /панель Technology ID: Розсуваючи межі можливого/.

Наскрізною у Форумі Ukrainian ID 2019 стане тема цінностей.

За результатами Форуму буде видана Конституція цінностей - символічна хартія, яка повинна буде визначати ключові правила гуманітарної безпеки й суспільного життя України.  

Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID вперше відбувся в Каневі в липні 2018 року за участю більше ніж 300 експертів. У ЗМІ його стали називати «українським Давосом», провівши аналогію зі Світовим економічним форумом, що збирає ключових лідерів думок з усього світу.

Організатори висловлюють вдячність усім партнерам за підтримку Форуму й віру в нього.

Генеральний інформаційний партнер: ЛІГА.net

Генеральний радіо-партнер: Бізнес радіо, Power FM, радіо Шансон

Спеціальні партнери: Winner Group Ukraine, K\MOST                                                               

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю