RU

Uklon kids вже функціонує в 14 містах України p

13.05.2021, 09:00
Uklon kids вже функціонує в 14 містах України - Фото

На правах реклами

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon вже запустив клас "Дитячий" у 14 містах: Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську, Херсоні, Кривому Розі, Вінниці, Маріуполі, Миколаєві, Сумах, Полтаві та Чернігові.

Наразі, це найбільше географічне покриття у порівнянні з іншими сервісами, де доступна така функція.

Щоб замовити автівку нового класу, клієнтам достатньо вказати вік дитини – так додаток підбере машину з урахуванням цих даних. А приймають замовлення лише ті водії, чиї авто оснащені необхідним форматом дитячих крісел. 

Для Uklon важливо, щоб клас Kids був максимально зручним для батьків із дітьми будь-якого віку. Тому автомобілі оснащені сучасними автокріслами для дітей від 1 до 5 років або бустерами для дітей від 6 років.

"Не секрет, що пересування в автівках без автокрісел є дуже небезпечним для дітей. Однак, на карті України все ще багато міст, де немає жодної схожої альтернативи серед сервісів. З цього травня клас Kids почав функціонувати у Вінниці, Маріуполі, Миколаєві, Сумах, Полтаві та Чернігові. А ми продовжуємо докладати зусиль, аби цей список розширювався", – зазначає співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Відзначимо, що 20 листопада 2019 року в Україні набув чинності закон №1150 про відповідальність за порушення правил перевезення дітей, який передбачає штраф за перевезення дитини без автокрісла в розмірі 510 грн (перший раз) або 850 гривень (повторно протягом року).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини