RU

Uklon дотримався обіцянки та відмовився від автомобілів Lanos p

14.01.2019, 13:19
Uklon дотримався обіцянки та відмовився від автомобілів Lanos - Фото

На правах реклами

В кінці 2017 року компанія Uklon зробила амбітну заяву про відмову від використання автомобілів "Ланос" у сервісі до кінця 2018 року. Про це повідомляв засновник і головний виконавчий директор компанії Віталій Дятленко. Сьогодні компанія офіційно відключила останні "Ланоси" з системи, а разом з ними – ряд автомобільних марок, що не відносяться до класу "Комфорт".

«У грудні 2017 року ми заявили, що Uklon доріс до рівня, коли може запропонувати своїм користувачам в Києві поїздки тільки на комфортних авто. Як то кажуть, обіцяєш – роби. З першого дня 2018 року ми припинили додавати в систему нові "Ланоси", а сьогодні відключили з системи останні. Слідом за "Ланосами", були відключені Daewoo Matiz, Daewoo Sens, Chevrolet Lanos, Chevrolet Matiz, Geely CK і Chery Kimo. Модель вивезення пасажирів, яку ми впровадили та розвиваємо в Україні, дозволяє Uklon обійтися без автомобілів даних марок», – зазначає Віталій Дятленко.

«Хто обережніше в своїх обіцянках, той точніше в їх виконанні. Якщо хто й став на ринку службою без "Ланосів", то це Uklon», – додав Дятленко.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини