RU

Uklon буде "відключати" водіїв, які не дотримуються заходів безпеки p

17.04.2020, 13:11
Uklon буде

На правах спонсорства

Компанія Uklon закликає пасажирів, які користуються їх додатком під час карантину, повідомляти про водіїв, які порушують рекомендовані заходи безпеки.

«У період карантину ми намагалися максимально адаптуватися під нові умови і забезпечити як пасажирів, так і водіїв усіма можливими умовами для безпечних поїздок. Завдяки нашим партнерами компанії Mastercard ми закупили 20 000 масок і 10 000 антисептиків, які водії продовжують отримувати в офісах компанії у всіх містах присутності Uklon. Ще варто відзначити, що зараз продовжує діяти страхування всіх поїздок на 1 000 000 гривень, яка "активується" в момент старту поїздки ", - коментує ситуацію співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Також, нещодавно компанія Uklon заявила про запуск окремого класу "Доставка", який повинен полегшити "передачу" речей, продуктів, документів та іншого в період карантину. Послуга буде доступна за стандартними тарифами сервісу без додаткових націнок.

Uklon - найбільший український онлайн-сервіс перевезень, заснований в 2009 році в Києві. Кількість партнерів компанії налічує десятки тисяч водіїв у Києві, Дніпрі, Одесі та ще 12 містах України.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини