RU

УДЦР та ЗСУ спростили порядок здійснення частотних присвоєнь p

07.02.2019, 09:00
УДЦР та ЗСУ спростили порядок здійснення частотних присвоєнь - Фото

На правах реклами

Днями за участі представників Інтернет Асоціації України, УДЦР та ГШ Збройних Сил України відбулася нарада, на якій обговорено питання щодо спрощення порядку узгодження частотних присвоєнь та оформлення дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ)  широкосмугового радіодоступу (ШР) у смузі 2300-2400 МГЦ (діапазон 2,3 ГГц). Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з радіочастотних присвоєнь Євген Мирзаков.

Він, зокрема, розповів, що пропозиція щодо спрощення порядку частотних присвоєнь надійшла від Інтернет Асоціації України.

Враховуючи результати науково-дослідної роботи щодо дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України і розроблення пропозицій щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку 4 покоління LTE, зокрема, у частотних діапазонах 2300-24000 МГЦ, наявний досвід застосування спрощеної процедури  узгоджень частотних присвоєнь, проведення експертиз електромагнітної сумісності (ЕМС) із РЕЗ спеціального призначення, видачі висновків щодо ЕМС тощо, ініціативу ІнАУ було підтримано.  Учасники наради досягли домовленості про схвалення спрощеного порядку частотних присвоєнь у смузі радіочастот 2300-2400 МГц.

«Цей порядок передбачає, що за наявності письмової згоди користувача, в УДЦР може бути розглянута можливість надання йому висновку щодо ЕМС до отримання погодження від Генерального штабу ЗС України. У разі, якщо згодом військові нададуть інші дані щодо погодження, умови експлуатації РЕЗ можуть бути скориговані», - зазначив Євген Мирзаков. 

Спрощений порядок діє до 31 грудня 2023 року з можливістю подовження за згодою сторін.

Варто нагадати, що у листопаді 2018 року, УДЦР та Генеральний штаб ЗСУ досягли домовленості про спрощення порядку узгодження частотних присвоєнь та оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ ШР у смузі  частот 5670-5725 МГц (діапазон 5,7 ГГц).

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини