УДЦР і НКРЗІ обговорили порушення в сфері зв'язку p

26.09.2018, 16:39
 УДЦР і НКРЗІ обговорили порушення в сфері зв'язку - Фото

Зустріч стала майданчиком для обговорення механізму взаємодії відомств та консолідації зусиль

На правах реклами

Днями в Українському державному центрі радіочастот відбулася зустріч представників НКРЗІ, УДЦР, Національної поліції України, на якій обговорювалося питання взаємодії з виявлення та припинення порушення законодавства в галузі зв’язку.

Відповідно до плану спільних заходів учасники взяли участь у показових лекційних та практичних заняттях, які провели фахівці УДЦР та НКРЗІ, щодо правових основ користування радіочастотним ресурсом України, здійснення моніторингу радіочастотного ресурсу, проведення радіоконтролю та виявлення незаконних джерел радіовипромінювань.

Основний акцент у доповідях був зроблений на співробітництві підрозділів відповідно до Порядку взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з Національною поліцією України, затвердженого Рішенням НКРЗІ №117 від 27.02.2018 року.

Спеціалісти УДЦР продемонстрували співробітникам Національної поліції України сучасні стаціонарні та пересувні станції радіомоніторингу, показали центральний пункт управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу та пункт управління системи супутникового моніторингу GEOMON.

Ознайомили їх з можливостями Центру з сертифікації УДЦР, який проводить сертифікаційні випробування та експериментальні дослідження радіотелекомунікаційного обладнання, що ввозиться для використання на територію України чи експортується до інших країн.

Результатами спільного заходу учасники зустрічі були задоволені, адже вона мала не тільки пізнавальне значення, але й стала майданчиком для обговорення механізму взаємодії відомств та консолідації зусиль.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих