RU

UAction: новий погляд на систему аукціонів в Україні p

25.03.2021, 12:20
UAction: новий погляд на систему аукціонів в Україні - Фото

На правах реклами

Напевно кожен з наших читачів має власне, загальноприйняте поняття про те, що таке інтернет-аукціон. Загальним принципом для всіх сучасних аукціонів є принцип конкуренції. Так, певний лот (об'єкт аукціону) купується переможцем, який поставив найбільшу вартість для його покупки. За стандартною схемою покупець обходить своїх конкурентів за ставками, вносить виграшну суму і забирає товар.

За таким принципом аукціони працювали завжди. Але нещодавно на ринку України з'явилося щось інше – інтернет-аукціон нового формату, в якому переможцем стає людина, що поставила найменшу вартість на обраний ним лот. Представники аукціону "UAction" розповіли, як переможцям їх торгів вдається купувати найпопулярнішу електроніку практично задарма.

За словами засновників UAction.club, їх сайт – це місце, де користувачі можуть придбати будь-який товар з доступного списку за мінімальною ціною. Для цього їм всього-лише необхідно вказати бажану ціну. Право на купівлю отримує найменша унікальна пропозиція. Перемагаючи в аукціоні, користувач отримує товар як в звичайному магазині, але платить за нього рівно стільки, скільки він запропонував раніше.

UAction вже встиг отримати свої перші відгуки. Безліч користувачів звернули увагу на цей унікальний аукціон, і запропонували свою ціну за популярні товари. Серед затребуваних лотів на сайті можна знайти новий iPhone 12 Pro Max на 256GB, MacBook Pro 16 '' і PlayStation 5. Примітно, що два лоти – AirPods Pro і AirPods 2 Wireless – були розіграні всього за кілька днів. Переможцям вдалося придбати товари за 30 і 80 гривень відповідно. При цьому реальна вартість AirPods Pro становить понад 6 тисяч гривень, а AirPods 2 Wireless – більше 3 тисяч гривень.

Як перемогти в аукціоні UAction?

Для того, щоб перемогти в аукціоні, учасник повинен продумати наперед, які ціни запропонують інші користувачі. Ціна повинна бути кратною 10 гривням. Користувач отримує право поставити свою ціну на лот після того, як він купить квиток. Його вартість становить 20 гривень. Для надто дорогих лотів ціна квитка може збільшуватися.

Учасники аукціону можуть пропонувати будь-яку кількість ставок на лот. Як тільки досягається певна кількість ставок від всіх користувачів, лот закривається і показуються ставки. Однакові ставки відразу прибираються – вони програшні. Після цього вибирається найменша унікальна ставка. Переможець аукціону купує товар за вартість, яку він вказав у своїй ставці.

За статистикою, у більшості людей спрацьовує бажання поставити маленьку суму. Тому учасник, який бажає перемогти, повинен наперед продумати, які ціни будуть називати інші і поставити трохи більше за інших. Також не варто перебільшувати з вартістю лота, інакше ставка буде унікальною, але програшною.

Представники інтернет-аукціону UAction.club прагнуть зробити процес покупки затребуваних, але дорогих товарів доступним для будь-якої людини. Для того, щоб зробити участь в аукціоні прозорою і безпечною, вони впроваджують методи шифрування ставок і показують історію ставок. На сайті UAction планують щотижня проводити 8-12 розіграшів популярної електроніки серед найактивніших користувачів.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини