RU

Sport Life: Розкрито секрет кращого подарунка на Новий рік p

21.12.2020, 10:00
Sport Life: Розкрито секрет кращого подарунка на Новий рік - Фото

На правах спонсорства

У 2020 році ми всі зрозуміли, як важливо дбати про своє здоров'я та про самопочуття своїх близьких. Тому напередодні нового, 2021 року, вибираючи подарунок під ялинку, кожен з нас хоче продемонструвати дорогій людині турботу. Хочеться подарувати щось не просто приємне, а таке, що приносить максимальну користь здоров'ю.

Найбільша в Україні мережа спортивних клубів Sport Life подбала про те, щоб кожен українець міг зробити своїм близьким людям саме такий подарунок: який приносить користь і допомагає стежити за здоров'ям. До новорічних та різдвяних свят Sport Life запустив у продаж спеціальні святкові абонементи на один місяць. Запропонуйте своїм батькам, чоловікові або дружині, дітям, братам, сестрам, будь-яким іншим родичам, друзям або навіть дорогому шефові спробувати зайнятися спортом вже зараз. Адже спорт – це не тільки здорове та красиве тіло, це ще й здоровий дух і гарний настрій.

У святковій пропозиції беруть участь усі види абонементів: Classic (групові заняття та тренажерна зала), Classic+басейн (групові заняття, тренажерна зала та басейн), Premium і Lux & Spa (групові заняття, тренажерна зала, басейн, спа, сауни і послуги преміального і люксового рівнів). Початкова вартість мережевого місячного абонементу всього 798 гривень. Придбати можливо в офіційного дилера в мережі загазинів Епіцентр або у клубах мережі Sport Life. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини