У Києві провели зустріч, присвячену питанням блокчейн-регуляції p

16.12.2019, 16:03
У Києві провели зустріч, присвячену питанням блокчейн-регуляції - Фото

11 грудня в межах засідання круглого столу «Стандарти інструментів блокчейну» обговорили умови розвитку ринку інформаційних ресурсів, товарів і послуг

На правах реклами

Захід був організований Науково-дослідним центром правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру.
Серед учасників круглого столу були фахівці блокчейн-індустрії, галузей економіки та права, а також представники сектору держуправління.
Свої позиції щодо управління ринком інформаційних ресурсів, товарів і послуг в Україні на базі технології розподіленого реєстру висловили:

Андрій Іванський — доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України;
Кучерявенко Микола — доктор юридичних наук, перший віце-президент Національної академії правових наук України.
Александр Кудь — автор статей про блокчейн-технології та цифрові активи, директор компанії «Сімкорд»;
Герман Денис — український економіст, народний депутат України.

Також були присутні представники Української міжбанківської валютної біржі, Державної аудиторської служби України та Державної фіскальної служби України.

Під час дискусії учасники:

  • проаналізували правову природу токену блокчейну та варіанти її інтерпретації в процесі розроблення нових законодавчих ініціатив;
  • обговорили, як застосувати досвід регулювання економіко-правових відносин на базі технології розподіленого реєстру до українського законодавства;
  • визначили варіанти залучення інвестицій в українську економіку шляхом впровадження дієвого державного регулювання ринку на базі технології блокчейн.

Показово, що подія відбулася за підтримки Національної академії правових наук України та компанії «Cімкорд».
У процесі обговорення було досягнуто домовленості щодо визначення наступних кроків зі створення та впровадження нових законодавчих ініціатив і документації.

Результатом дискусії стало підписання підсумкового протоколу та затвердження прийняття ініціативи щодо розроблення Доктрини економіко-правового регулювання ринку інформаційних ресурсів, товарів і послуг в Україні на базі технологій розподіленого реєстру. Наступна зустріч учасників запланована на квітень 2020 року.

Ознайомитися з більш детальною інформацією щодо заходу можна ознайомитися на сайті заходу.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні