Цитрус продав всі Samsung Galaxy Fold в день старту продажів p

21.12.2019, 18:00
Цитрус продав всі Samsung Galaxy Fold в день старту продажів - Фото

Ажіотаж навколо новинки не дивний. Адже Samsung Galaxy Fold став першим подібним продуктом на ринку і на глобальному ринку фактично залишається єдиним

На правах реклами

21 грудня в Цитрус стартував продаж абсолютно нового типу мобільного пристрою, який втілює в собі риси і смартфона, і планшета - Samsung Galaxy Fold. І в цей же день всі новенькі смартфони було продано!

Ажіотаж навколо новинки не дивний. Адже Samsung Galaxy Fold став першим подібним продуктом на ринку і на глобальному ринку фактично залишається єдиним.

Нова модель не тільки унікальна, вона ще й є творцем нового сегменту на ринку - супер-преміум. Покупець платить не лише за кращі параметри, дорогі матеріали та незвичайний дизайн, але і за інновації, унікальність та імідж. Можна сміливо сказати, що у Samsung вийшов дійсно унікальний продукт, який поєднує в собі дуже багато аспектів, а не просто чергова дорога іграшка.

«Ми отримали багато відгуків та цікавість з боку покупців до даної моделі. Все смартфони знайшли своїх власників в перший же день старту продажів. Це пояснюється тим, що новинка зацікавила і справила ефект. Як показали продажі, смартфон цікавий різним покупцям за різними причинами. Він підходить бізнесменам і знаменитостям, які бажають отримати іміджеву новинку. Його хочуть отримати гіки, які прагнуть випробувати інноваційні технології, він цікавий професіоналам, яким зручно, щоб планшет і телефон поєднувалися в одному пристрої», - відзначають в компанії Цитрус. 

Для всіх, хто не встиг придбати новинку Galaxy Fold сьогодні, вже з 22 грудня на сайті Цитрус буде відкрита додаткова реєстрація для покупки смартфона. Ціна - 56 999 грн. Кількість товару також буде обмеженою. У продаж Samsung Galaxy Fold надійде напередодні Нового року, 28 грудня.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии