Цитрус: електросамокат- доступне і безпечне пересування p

23.03.2020, 13:34
Цитрус: електросамокат- доступне і безпечне пересування - Фото

На правах спонсорства

Закрито метро, десятки людей в очікуванні транспорту на зупинках у розпачі — як дістатися до роботи, дому, стареньких батьків? Дорога будь-куди займає надто багато часу. Незважаючи на всі вжиті владою заходи, шанс заразитися коронавірусом в міському транспорті в рази вище, ніж на відкритому повітрі. Такі реалії сьогоднішнього дня.

Найголовніше у житті — свобода і здоров'я, їх неможливо купити. Компанія Цитрус допоможе вам зберегти ці дорогоцінні речі. З нашими електросамокатами ви здобудете свободу пересування, комфорт і безпеку. Електросамокати вже давно перестали бути дитячою іграшкою і здобули заслужену популярність у всьому світі, а зараз стали просто необхідні тому, що безпека понад усе.

Електросамокати - це, перш за все, безпека, мобільність і комфорт. Всі плюси сучасного електротранспорту

Плюси електросамоката і чому його потрібно купити саме зараз:

  • Пересівши на індивідуальний електротранспорт, ви мінімізуєте контакт з людьми, а значить і знижуєте шанс зараження.
  • Швидкість пересування.Топові моделі можутьрозігнатися до 60 км / год.
  • Мобільність. При необхідності ви зможете швидко подолати великі відстані, не побоюючись за здоров'я. Індивідуальний електротранспорт - це свобода, шанс не залежати від правил, незважаючи на обмеження.
  • Електросамокати - це здоровий спосіб життя. Ви будете проводити багато часу на свіжому повітрі з комфортом і помірними навантаженнями.
  • Простота в управлінні та маневреність робить електросамокати доступними для більшої кількості людей.
  • Компактні - не займають багато місця. Електросамокат можна скласти, і він легко поміститься в невеликому приміщенні офісу або в квартирі.
  • Це вигідно. Адже електросамокати не потрібно заправляти, а ціна ТО мінімальна. А якщо ви візьмете самокат в розстрочку, то щомісячні виплати обійдуться вам дешевше, ніж проїзд в громадському транспорті. Так, щомісячна виплата за модель Like.Bike Blink + зі стартовою ціною складе всього 340 грн. на 25 платежів.

Придбати електросамокат в Цитрус просто та безпечно

Ми дбаємо про вашу безпеку і тому ви зможете  придбати електросамокат on-line на сайті https://www.citrus.ua/, отримати будь-яку консультацію за телефоном 044 502 70 20 або скористатися мобільним додатком Цитрусу. Покупку ми доставимо вам Новою поштою по всій території України всього за 1 копійку. Або ви зможете безпечно забрати придбаний продукт в магазинах Цитрус.

Протестувати, підібрати модель і просто отримати заряд гарного настрою ви зможете в прокатах електротранспорту Цитрус

Вже зараз загальна картина пошуку в Google показує підвищення інтересу до електротранспорту: в Одеській області на 100%, Дніпропетровській на 78%, Київській на 52% і на 30% в Києві. Ось як за словами СМО компанії Цитрус Дмитра Демидова змінилися пріоритети наших покупців в цей не простий час:

Якщо порівняти періоди 13-15 березня і 10-12 березня, виявили приріст в пошукових запитах на сайті за наступними категоріями:

термометри - 100%

Play station - 30%

Зволожувачі повітря - 90%

Відеореєстратори - 60%

Ноутбуки - 70%

Самокати - 100%

Персональний електротранспорт - транспорт майбутнього - доступний, безпечний, індивідуальний, екологічний, не вимагає додаткових витрат. А головне - електросамокати надатуть вам можливість уникати скупчення людей, чим знижують ризик зараження коронавірусом. Будьте в безпеці - будьте з Цитрус.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю