RU

Цигарка за абонплатою. Що думають курці? p

12.08.2020, 09:30
Цигарка за абонплатою. Що думають курці? - Фото

На правах спонсорства

Компанія NOX запустилась в Україні в 2019 році, і першою почала продавати електронні цигарки зі змінними картриджами до них за… абонплатою. За останні 5 місяців – в умовах, спочатку, жорсткого, а потім  і адаптивного карантину -  компанія зуміла подвоїти продажі. 

Секрет - в незвичній для українського ринку цигарок моделі організації продажів. Девайс  NOX можна купити лише онлайн і лише в офіційного представника, оскільки в компанії хочуть самостійно контролювати вік користувачів  пристрою. Крім того клієнти NOX не купують картриджі кожного дня, вони купують їх раз на місяць, при цьому отримують повне обслуговування і девайсу, і картриджів.

В абонемент до клубу NOX входить: пристрій NOX та два комплекти картриджів: NOX.set (15 картриджів різних смаків на місяць), або ж NOX.start (містить два набори NOX.set  та «страховий» блістер на 3 картриджі), персональний менеджер  та повне обслуговування девайсу. Ціна «абонплати» варіюється від 1199 гривень за комплект «NOX.set» до 1399 гривень за -  «NOX.start». Крім того, у  підписку входить безкоштовна профілактика девайсу.

Засновники NOX — в минулому затяті курці, які самі вже перепробували всі альтернативні класичним цигаркам продукти, представлені на ринку України. Тому достеменно знали найслабші місця цього бізнесу: ненасичення нікотином, сервіс та логістика, яка лягає на печі клієнта.

Крім того, засновники NOX вважають, що ринок цигарок в Україні, попри його значні об’єми, дуже примітивний: «Курить багато людей, але мало, що відбувається інноваційного». Так з’явилась ідея створити компанію замкнутого циклу  за  унікальною моделлю екологічного ведення бізнесу -  Closed & Recyclable. Картриджі NOX не викидаються, в спеціальній лабораторії їх оновлюють, чистять та доставляють клієнту повторно.  Технологи стежать за станом картриджів. Якщо котрийсь виходить з ладу, його замінюють на новий. Там же  у власній “чистій” лабораторії виготовляється рідина для NOX.

Кожен картридж містить пропіленгліколь, гліцерин, ароматизатори і нікотин у протонованій формі. Це один з найсучасніших видів речовини, що використовується в електронних цигарках. Вона засвоюється організмом краще, тому дозволяє насититися нікотином значно швидше, ніж під час паління, скажімо, вейпу. У компанії NOX вважають, що це знижує споживання нікотину, а також допоможе «поліпшити життя мільярда дорослих курців».

Ззовні NOX нагадує USB-накопичувач. Картриджі розрізняються міцністю і смаками: крім тютюну, м'яти є манго та інші фрукти та прянощі зібрані у неповторні букети.

На пристрої немає кнопок, він автоматично нагріває рідину. Щоб зробити затяжку, досить вдихнути пар.

Пристрій тримає заряд увесь день та повністю заряджається за 40 хвилин.

Вже з серпня NOX запустили оновлений тест-драйв. Сервіс доступний для клієнтів  по всій Україні. Необхідно  лише написати менеджеру і ви отримаєте тестовий девайс, залишивши завдаток в розмірі 300 гривень, безкоштовно. Завдаток повертається клієнту, якщо NOX, з якихось причин не підійшов. Крім того компанія повертає гроші за невикористані картриджи. На тест-драйві клієнт може замовити їх будь-яку яку кількість зі знижкою 30%.

«Абонемент» NOX виходить вдвічі а то й втричі дешевшим за аналоги. І суттєво зменшує витрати курців, які перейшли на NOX, кинувши курити «класичні» цигарки. Адже один NOX.set вартістю 1199 гривень заміняє три блоки цигарок масмаркету, за які доведеться заплатити, в середньому, 1500-1700 гривень.

Катерина Янушевська в клубі NOX з травня цього року. Каже, що спочатку була налаштована скептично. Вона працює в ІТ, стежить за всіма новаціями на ринку і знає, що часто маркетинг випереджає якість продукту.  Однак, замовивши тестову версію девайсу, залишилась в клубі NOX. «Курити NOX – це екологічно, бо не доводиться нічого викидати. Також я не втрачаю час на пошук кіосків з цигарками та  спеціального місця для куріння. Курити NOX можна будь-де, бо цигарка не виділяє ні диму, ні запаху», - говорить дівчина.

Олег Миколайович придбав NOX 10 місяців тому. Каже, що тоді він намагався кинути курити звичайні цигарки. Але через місяць утримання від згубної звички втратив сон і нормальну якість життя. «Ночами снилось, що я закурюю», - з посмішкою розповідає чоловік. Так він почав шукати альтернативи на ринку і познайомився з NOX. «Немає пропаленого одягу, дірок від цигарки в салоні автомобіля, попіл не потрібно витрушувати з меблів. І від мене не тхне димом. Від NOX – одні плюси», - каже чоловік.

Молодий підприємець Кирил – новачок у клубі NOX, але вже перші два місяці відчув переваги девайсу, бо цінує свій час і комфорт. «Коли ти їдеш у відрядження - в багатьох малих містах і селах - часто просто не можеш знайти своїх цигарок чи стіків до них. З NOX  у мене такої проблеми нема. Я завжди маю потрібний мені запас. А ще ми з моєї дівчиною поїхали на відпочинок до Туреччини, і як приємно, коли в тебе немає обмеження на 10 пачок, які ти можеш взяти з собою, бо, завдяки  NOX в  тебе їх  з собою – 60. Адже один NOX.set заміняє 15 пачок цигарок. А якщо тобі треба більше, не виникає проблема з багажем, бо 30 картриджів займають місця як 4 пачки звичайних цигарок. А ще я забув що таке «кіоски», «немає здачі, терміналу, переоблік», - ділиться Кирило.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини