RU

Тренд або антитренд: iPhone 12 без зарядного пристрою p

05.10.2020, 10:00
Тренд або антитренд: iPhone 12 без зарядного пристрою - Фото

На правах спонсорства

У жовтні 2020 року американська корпорація Apple представить шанувальникам нову серію смартфонів. Флагманська лінійка стане втіленням технологій і кращих характеристик, які були у попередника. Купертинівці врахували запити модниць і модників в плані дизайну, продуктивності і можливостей камери. Однак через додавання нових функцій і впровадження підтримки мереж 5G компанія готується прибрати з комплекту поставки зарядний блок. Інтернет-магазин Stylus розповідає всі подробиці.

Припинення випуску адаптерів потужністю 5 і 18 Вт

Як повідомляють інсайдери, в цьому році Apple зважилася на спірний крок – прибрати з комплектації iPhone 12 зарядний пристрій і стандартні навушники. У коробці залишаться тільки смартфон і кабель Lightning. Аналітик TF Securities говорить про те, що виробник припинить випуск адаптерів живлення потужністю 5 і 18 Вт. Споживачам буде запропоновано самостійно купувати ЗУ потужністю 20 Вт в якості додаткового аксесуара.

Також прогнозують, що зменшиться розмір самої фірмової коробки. Як пояснюють представники з Купертіно, однією з причин є турбота про навколишнє середовище. Але всі чудово розуміють, що в такий спосіб компанія намагається заробити більше грошей. За рахунок подібних нововведень корпорація має можливість заощадити близько 25 доларів на кожному телефоні. Гарнітуру і зарядку потрібно буде купувати окремо, що позбавить нових власників iPhone 12 до 70 доларів. Позитивно позначиться на доходах Apple і зменшення коробки на 35%, адже тоді скоротяться витрати на транспортування товарів.

Плетений кабель для iPhone 12

Як відомо, Apple збирається виготовляти комплектний кабель для iPhone 12 з плетеної текстури. В якості основних матеріалів компанія використовує рутеній і родій, які відрізняються стійкістю до проявів корозії і пошкоджень при тривалому використанні. Такий хід повинен викликати приємні емоції у шанувальників "яблучної" продукції. Нагадаємо, що подивитися презентацію новинки можна буде вже в жовтні 2020 року. Точну дату повідомлять представники компанії.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини