Тотальна діджиталізація – як компанії працюють на карантині p

14.04.2020, 09:00
Тотальна діджиталізація – як компанії працюють на карантині - Фото

На прикладі Корпорації нерухомості РІЕЛ

На правах спонсорства

Пандемія внесла корективи у роботу багатьох компаній. Хтось пристосувався одразу, а дехто досі не може оговтатись. Чому?

Період тотальної діджиталізації настав вже досить давно, втім, далеко не всі це прийняли. Принаймні, в Україні. На перший погляд може здатись, що у нас лише IT – компанії вміють працювати віддалено, використовуючи чисельні веб-інструменти. Але раптом виявилось, що цифровий формат – це не лише про IT-сферу. Сьогодні це – про будь-яку. Й хто не зрозуміє цього й не налаштується, перетвориться на аутсайдера. Тож, зараз навіть доволі консервативні галузі як, наприклад, будівництво, можуть і повинні – аби полегшити собі й клієнтам життя та убезпечити всіх від зайвого ризику через пандемію –  перевести значну частину процесів у онлайн-формат з використанням новітніх програмам та додатків.

Корпорація нерухомості РІЕЛ застосовує діджитал-інструменти вже понад 5 років, тому тут процеси не зупинялись зовсім. Декілька сотень офісних працівників переведені в онлайн-режим, що однак не заважає їм цілком злагоджено спілкуватись як між собою, так з інвесторами.

Додамо при цьому, що саме будівництво, звичайно, як і раніше, активно відбувається в реалі – на будівельних майданчиках кипить робота. З урахуванням вимог нинішнього стану, працівники строго дотримуються всіх правил: кожен будівельник використовує засоби індивідуального захисту.

Активне ж застосування сучасного веб-інструментарію дозволяє компанії не лише оперативно комунікувати з партнерами та клієнтами у режимі 24/7, а стає запорукою збільшення кількості угод та обсягів продажу. Тож, які інструменти використовуються в першу чергу? – розглянемо вдалий діджитал-кейс РІЕЛ в деталях.

Microsoft Office-365, Microsoft Teams

Корпоративні комунікації налагоджено на базі Microsoft Office-365 з широким спектром веб-сервісів. Всі повідомлення та відео-наради зі звичного для багатьох Skype перебрались у Teams, що дозволяє проводити повноцінні оперативні конференції без перешкод у режимі реального часу з великою кількістю учасників, де б кожен з них не знаходився, – головне, щоб там був інтернет.

Propertymate

Платформа добре себе зарекомендувала у роботі, запевняють у РІЕЛ. Вона поєднує у собі дані щодо потенційних покупців та об’єктів нерухомості, котрі є в наявності на майданчиках компанії. А також забезпечує документообіг та врешті – керування всією базою приміщень: як нежитлових, так і квартир.

Microsoft Project

Ця програма управління проектами дає можливість вдосконалити їх керування, дозволяє вчасно й швидко розподіляти ресурси, аналізувати поточну ситуацію, усувати проблеми, прогнозувати хід робіт. При цьому всі звіти, кошториси тощо – виконуються й складаються автоматично. А отже – заощаджується купа часу й людського ресурсу.

Building Information Modeling

Варто зазначити, що тут РІЕЛ стала в Україні першопрохідцем – першою компанією, яка почала здійснювати управління будівництвом на основі революційної технології інформаційного моделювання об’єкту BIM (Building Information Modeling). На практиці вона дозволяє проектантам, підрядникам та іншим підрозділам використовувати для розрахунків, аналізу та, власне, керування будівництвом так звану єдину цифрову модель будинку, об’ємне зображення якого «росте» разом із реальним будівництвом. Це зводить до мінімуму кількість помилок як у розрахунках, так і у роботі на майданчику (а отже – зменшує ризики подальшого усунення недоліків), значно скорочує супутні витрати, а головне – забезпечує постійний контроль за процесом та здачу новобудови у експлуатацію у відповідному якісному стані.

CRM ZOHO

В Корпорації застосовують новий інструментарій і для вдосконалення позиціонування компанії на ринку та спілкування з потенційними інвесторами, чия підвищена активність стає помітною майже всім ключовим учасникам сфери житлового будівництва. Відділи продажу та сервісу працюють вже більше 6 років на хмарних ресурсах, на основі CRM ZOHO. Ця ефективна система базується на трьох головних модулях:  маркетинг, підтримка клієнтів та, власне, процес продажу,- і дозволяє керувати маркетинговими кампаніями, аналізувати ринок та конкурентне середовище, впорядковувати базу лідів, надавати необхідні інформаційні сервіси клієнтам.

ZOOM

Майбутньому новоселу значно спростили життя. Тим, хто обирає нову оселю, тепер немає необхідності їхати до відділу продажу (а отже – зайвий раз наражатись на потенційну небезпеку через пандемію). Все, що цікавить, можна почути й побачити не встаючи з дивану у своїй вітальні. Менеджери з продажу для онлайн консультацій з клієнтами застосовують ZOOM ( так, той самий, акції якого з настанням карантину зросли на 40%), який забезпечує якісний відео-зв'язок та проведення онлайн-зустрічей, що за результативністю майже нічім не відрізняються від зустрічей у звичному для всіх форматі оф-лайн. Так само сервісний відділ працює з існуючими клієнтами.

3-D моделі будинку

Цей інструмент дуже полюбляють майбутні і існуючі клієнти. Майбутній новосел має можливість – не витрачаючи часу та зусиль – здійснити повноцінну екскурсію по 3-D моделі будинку, який ще зводиться, більш того – зазирнути у майбутнє й побачити, яким він буде ззовні та всередині, коли вже вручатимуть ключі від квартири. Можна детально роздивитись і свою квартиру. А паралельно – ознайомитись з ходом робіт на майданчику в реальності – за допомогою фотозвітів, які постійно розміщуються на сайтах кожного об’єкта.

«Людина має змогу все побачити, прорахувати, зробити на основі отриманої інформації свій вибір та повністю підготуватись до укладання угоди. Залишиться лише поставити підпис,- кажуть у відділі продажів -  Наші відділи продажу також продовжують працювати і у режимі оф-лайн – звісно ж, з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Всі відвідувачі – як і наші співробітники – обов’язково забезпечуються засобами індивідуального захисту та антисептиками. Наша задача сьогодні – не зупиняти жоден процес у компанії – від будівельного майданчику до щоденної комунікації між собою та з клієнтами, щоб кожен інвестор чи потенційний покупець вчасно отримав своє житло».

Багато хто прогнозує, що інтерес до зручного онлайн-формату, який сьогодні спостерігається в усіх сферах життя, збережеться у інвесторів й надалі. А відтак, більшість угод у майбутньому будуть укладатись саме на базі результатів онлайн-зустрічей клієнтів та спеціалістів з відділів продажу.

ЖК OK’LAND

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?