RU

ТМ «Легко» МХП оновила дизайн: стильна упаковка та фірмові соуси pr

04.09.2019, 16:23
ТМ «Легко» МХП оновила дизайн: стильна упаковка та фірмові соуси - Фото

На правах реклами

ТМ «Легко» провела редизайн упаковки та створює нову категорію продуктів швидкого приготування «Заморожені страви з курятини»

Торгова марка «Легко», що належить холдингу МХП, розпочала випуск заморожених продуктів з курячого м'яса в оновленій упаковці. У компанії уточнили,  що фірмовий стиль і дизайн ТМ «Легко» залишалися незмінними протягом десятиліття – з 2009 року.

«Відбулася зміна формату упакування продукції. Тепер це картонна упаковка замість пластикових лотків. Це зручно, стильно, мінімалістично, не шкодить навколишньому середовищу, дозволяє зберігати продукт, дає можливість гарно викладати його на полицях магазинів», — розповіли про зміну упаковки продукції ТМ «Легко» у МХП.

Під цією маркою холдинг випускає лінійку із шести різних заморожених продуктів з курячого м'яса: нагетси та нагетси із сиром, стрипси, котлети кордон блю, котлети по-київськи, а також курячий шніцель.

«Ми прагнемо показати споживачу, що заморожені продукти — це смачно, легко та зручно. А також нагадати про себе, викликати почуття подиву, омолодити дизайн на 20 років, — прокоментувала зміни упаковки добре відомого споживачам продукту Євгенія Родіна, керівник підрозділу продажів і маркетингу, каналу «Ключові клієнти», підрозділу м’ясоковбасних виробів МХП. – У нових упаковках ми «зашиваємо» справжній колоркодинг  — кожна категорія SKU одержить свій колір, у який буде пофарбована вузька сторона упаковки та її окремі елементи. Так покупцям буде легше зорієнтуватися під час вибору своїх улюблених продуктів».

Також компанія-виробник ТМ «Легко» відмовилася від позиціонування своєї лінійки як напівфабрикатів і заявила про створення нової категорії продуктів швидкого приготування — «Заморожені страви з курятини». Рішення про появу в упаковках нагетсів  і стрипсів саше з фірмовими соусами «Пірі Пірі» та «Карі» є унікальним для українського ринку.

Ключовим завданням рестайлінгу ТМ «Легко» у МХП назвали демонстрацію продуктів у невагомості та динаміці — це символічно відображає легкість і швидкість приготування продуктів відомої торгової марки.

Над новим фірмовим стилем і створенням концепції дизайну ТМ «Легко» працювало провідне українське брендингове агентство «SkyKillers» під керівництвом його креативного директора та власника Юрія Качкарди.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини